Colgate Sızlamasız Dişler Fikri Muhim

Perşembe, Eylül 20, 2012

       Colgate Sensitive Pro-Relief ürünü Fikri Mühim tarafından yollandı. Çok mutlu oldum paketi gördüğümde :) Paketin içinde 30 ml (dağıttım sanırım 10 taneydi )ve 75 ml olan bu üründen , 1 adet diş macunu ve 1 adet ağız suyu, şeker ve kahve vardı. Colgate uzun süredir kullanmıyordum çünkü ağzım da kuruluk yapıyor. Ağız kuruluğu olayını babamda araştırmış çünkü aynı sorun onda da var. Sodium Lauryl Sulfate denilen maddenin ağız kuruluğuna sebep olduğunu öğrendim.


       Fikri Muhim'İn bana yolladığı bu üründe de malesef bu madde var. O nedenle kullanmaya başlamadan bu bende olumsuz bir görüş oluşturdu. Parodontax, kullanıyordum son günler de onda SLS yok, yine HuncaLife'ın Naturilies diş macunun da bu ürün sls, sles yok. Onun dışında bir marka daha vardı Sensodyne mı emin değilim yabancı bir markaydı, markete gidince bakmalıyım :) Onda da yoktu... Çoğu markada var sonuç olarak......


       Gelelim ürüne, beni şaşırttı ki sls olmasına rağmen ağız kuruluğu yaşadığım günü hatırlaMIYORUM. O yüzden bu açıdan benden geçer not aldı ;)
      Hassas dişlerde sızlamaya iyi geldiği belirtiliyor üürün de. Bende orta şekerli kahvemi içtikten sonra denedim, güzel bir ferahlık, sızlamasız dişler !!!!
      Bu ürünü tekrar alır mıyım? Hmm bundan çok emin değilim ama sürekli aynı diş macununu kullanmam yani dönüşümlü olarak diş macunumu değiştiririm o nedenle alacaklarım arasında yer alıyor ama yine de sls, sles olmayana öncelik tanıyorum :)

 Sevgilerle ;)

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben