Oriflame Maxi Lash Maskaram İlk Gün

Cuma, Eylül 28, 2012

       Mascaranın fırçası iki yönlü tarak gibi. Mascaranın fırçası silikonumsu bir maddeden yapılmış. Rahatça kirpiklerin hepsini tarayabiliyor. Ben balık kılçığına benzetiyorum ucunu :D Sık ve ince dişli tarafı ile kirpiklere uzunluk verirken, kalın dişli olan tarafı ile kirpiklere hacim veriyoruz. İçeriğinde balmumu var. Ayrıca kirpiklere bakım yapan pantenol ile zenginleştirilmiş formüle sahip. Benim rengim black, ayrıca brown da mevcut katalogta. Yoğun ve kömür karasına siyahlıkta kirpikler için <3 
      Ürün 16 kata kadar dolgun ve uzun kirpikler vaad ediyor. Bu ayın kataloğunda  9.90 TL idi. Şahsen ben her bitirmeye alırım ve şiddetle öneriyorum. 
      Maskarayı sürekken özellikle alt tarafa biraz dikkat istiyor, fırça özelliğinden dolayı. 1-2 kullanımda elinizin alışacağına inanıyorum. 
      Benim için maskaranın kirpikleri tek tek ayırması çok önemli!!! Ayrıca topaklanma yapmamalı. Üründe her iki özelliği de buldum. Ayrıca gayet başarılı şekilde uzatıyor ve dolgunlaştırıyor. 
      Kullanıyorum, gene bitse gene alırım, şiddetle tavsiye ediyorum <3Bunlar mascaramın görünüşü.

Maskarasız kirpiklerim. Ürünü kullanırken kirpik kıvırtıcı kullanmadım !! Onu da söylemeyi unutmayayım.
Maskarayı aşırı yoğun sürmeyi sevmem aslında, genelde tek kat kullanırım. Geceleri yoğun olması tercihimdir. Ondan görsellerde günlük yaşamımda kullandığım şekilde sürdüm. Daha yoğun bir uygulamayı da eklemeyi düşünüyorum :) Sonra bu mu mascara demeyin :))


TEK kat uyguladığımda;


2. kat uygulamamda; 
Bu aşağıdaki son 4 görselde geceleri tercih ettiğim sürüş, harika bir maskara!!!
Sürekken heryerimi batırmama ne demeli? :))
Peki, sizlerden bu maskarayı deneyenler var mı?

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben