HuncaLife Sunrise Ocean 100 ml EDT

Pazar, Eylül 23, 2012

             Yeni açtığım ve HuncaLife'ten ilk kez aldığım bir parfümden bahsetmek istiyorum bugün size. Sunrise Ocean. Parfümün 100 ml olması çok hoş, genelde doğrudan satış firmalarında (Avon, Oriflame ...) bayan  parfümler 50 ml oluyor. Fiyatı şuanki kataloğta 44.90 fakat ben aldığım zaman katalog fiyatı 36 TL idi, yanlış anımsamıyorsam.


              Sonbahar geldi mağlum, artık daha ağır kokuları tercih edebilirsiniz ama ben bu kokuyu 1-2 ay kullanırım sanırım:) Çünkü hoşuma gitti. Ferah bir koku, şekerimsi bir aroma var ama öyle şemşeker bir koku değil. Ve içeriğinde ne göreyim Portakal Çiçeği :)))))))))))
             Kokuda; Elma, Limon ve Portakal çiçeği üçlüsü ile yasemin, gül ve ahududu üçlüsünün birleşiminde oluşan müthiş bir koku. Sanırım o hafif şeker kokusunu ahududu veriyor ve gerçekten hoş. Kimileri şekerli kokudan nefret eder, ama bu öyle nefret edilecek gibi bir şeker aroması değil. Kalıcılığa gelince, tenden tene tabi ki değişir ama 1 saattir kokusu bileğimde. Benim tenim için ortanın biraz üzerinde bir kalıcılık bekliyorum kendisinden açıkcası :)


             Kendi adıma buradan Hunca'ya teşekkür ediyorum. Tester paketlerini aldım, çok güzel bayan kokular var yakın zaman da gözüme kestirdiğim birkaç ( baya birkaç :D ) kokunuzu denemek için sabırsızlanıyorum. Hepsini almak mümkün olsa keşke! ;)
             Neyse millet, sevgilerle :) Umarım sizde bu kokuya bir yerde denk gelirsiniz.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben