Oriflame Felicity EdT

Pazartesi, Eylül 17, 2012

           Hiç parfüm yazmamışım, ki dolabım parfümden geçilmiyor , kullandıklarım kadar da depom olduğunu düşününce Oriflame Felicity EdT 'yi yazmalıyım dedim.

           Fakat yazdığım ürün Haziran aylarında bitti, ta ki bu ay katalogta indirime girdiğini görene kadar <3 Halen gelmediği için resmi internetten aldım.

Oriflame Felicity Edt, Felicity Parfüm kullananlar - Felicity - Oriflame Parfüm kullananlar

Parfümün içeriği şöyle;
Tarçın, şeftali, limon ve eriğin sıcak notaları ile açılan Felicity EdT sizi rüyaların pembe dünyasına davet ediyor. Frezya, yasemin, portakal çiçeği ve vanilyanın benzersiz harmanı ile devam eden koku tüm bedeninizi bir hayal gibi saracak. 50  ml.

            Parfümün kalıcılığı yüksek. Belli süre sonra insan koku almamaya başlıyor hayliyle. Ama ufak bir rüzgarda o mükemmel portakal, tarçın, vanilya kokusu geliyor ki :) Anlatamam o kokuyu, koklamanız lazım. Herkes her kokuyu sevmez. Şahsen ben bu kokuyu portakal çiçeği, frezya, vanilya ve tarçın  var diye almıştım. Köye gittiğim zaman Portakal çiçekleriyle kolye yapar boynumda taşırdım küçükken :)    

            Vazgeçilmezim bir parfüm diyebilirim. Gene bitse gene alırım. Yanılmıyorsam bu ayki katalog fiyatı 29.90 TL. Size yakın bir temsilciden kokusuna bakın derim ;)
       
             Sevgiyle kalın...

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. İçindekilere bakınca; vanilya, portakal, tarçın ve bu fiyata, e bir de kalıcı diyorsun. Çok merak uyandırdı bende.. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kalıcılık tenden tene değişir tabi ki ama ben çok beğendim <3

      Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben