Taze Bitti 2

Pazartesi, Ekim 22, 2012


Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :D 
Ama yeni aldıklarıma yer açıldı, ona kesin :))
Attıklarımdan çok almışımdır bu ay.
Yazacaklarım o kadarr çok ki :)))
Şimdi kısaca bitenlerden bahsedeyim size;

1. Çizgi Tropical Aseton: Olmaz olsun böyle aseton, b.kla silsem daha iyi kusura bakmayın..Yarımdı sırf bitsin diye döktümmmm!!
2.HuncaNeeds Daynday Kuru Saçlar için Şampuan: İçeriğinde SLS,SLES yok. ASL var ama bunlar içerisinde en zararsızı olduğu için, pek önemsemedim. Ayrıca Parapende yok. Fiyatı da 7.90 TL gibi birşeydi en son. Tabi ben temsilci olduğumdan 5 TL gibi birşeylere gelmişti.. Beğendim açıkcası, yine alabilirim.

3. Senses Tropics: Fena değil, kokusu duş sırasında burnunuza gelebilir.. Başka birşey beklemeyin. İçerisinde SLS vs var.. Açıkcası bir daha almayacağım.. Ama dayanamayıp meyve içerikli birşey çıkarırlarsa kokusu için deneyebilirim. Duş köpüklülerinden böğürtlenli gördüm, şipariş verdim bakalım.. 
Ürün 750 ml fiyatından emin değilim ama 6 TL civarı bir fiyattı.
4. Oriflame Beuty EyeLiner Stylo: 2 alana 1 bedava iken, sipariş veren arkadaşlarımla birleşip 1'er tane almıştık. Ben hayatımda eyeLiner kullanabilmiş biri değilken bu üründen çok memnun kaldım. Kaç kere fırçasından memnun kalmayıp çöpe atmıştım aldıklarımı :(
Sanırım 4 yada 5 TL gelmişti bu ürün bana. Yine almayı düşünüyorum yeşil ve kahverengi tonları da vardı. 
Ürünü ilk aldığımda bir halta yaramaz bu ne diyordum, meğersem eğik kullanmam gerekiyormuş :) İlk defa alacaklara benden tüyo olsun, benim gibi boşu boşuna söylenmeyesiniz :))
5. Anew Göz Kremi (her yaş için): Anew'in çoğu ürününü beğendim ama Avon'a olan güvenim 0'larda. Oriflame'de yeni bir ürün beğendim onu almayı planlıyorum.
Ürünün nemlendirmesi güzel. 3-5 katalog önce 10 TL gibi bir fiyata almıştık.Sizden bu ürünleri kullananlar var mı?


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben