Taze Bitti (1)

Çarşamba, Ekim 03, 2012

Evettttt, bende yazdıklarım kadar bir de bitirdiklerimden paylaşıp, bahsedeyim dedim. Bittiler de yenilerine yer açtılar sağolsunlar :)))) 


1. Oriflame Essentials Fairness Cream: Burada ki yazım da bahsetmiştim  gene alırım.
2. Oriflame Swedish Spa: Yine burada bahsetmiştim fakat özellikle yüzde bıraktığı yeşillikten dolayı almam.
3. Oriflame Silk Beauty Ingrown Hair Eliminating gel : Batıkları olan bayanlara denemelerini tavsiye ediyorum. Yenisini sipariş verdim. Bunla ilgili yazı da yazacağım. 


1. Oriflame Nature Secret Frambuazlı roll on: Özellikle ürünün duş jeline bayılıyorum. O içindeki nane pıtırcıkları. Şiddetle öneririm. Fakat roll, kokusu her birşeyi çok hoş ama ter kokusunu önlemiyor. Tekrar almayı düşünmüyorum. Onun yerine OB'nin silk beuty pembelisini alırım oh misss :))
2. Eclat Women Edt: Ahududu, menekşe, misk ve floral kokuların karışımı olan bir parfüm. Belirgin bir kokusu var, kalıcılığının iyi olduğunu düşünüyorum, ama floral kokularla çok aram yok, en azından bu tiple. Şimdilik almam, ama denemenizi tavsiye ederim :) 
3. Oriflame Sol Family After Sun: şahsen çok yandığımız günlerde, özellikle babamın teni güneşe çok hassastır, o acı hissini aldı ve kısa sürede tenin rahatlamasını sağladı. Bence çok başarılı bir ürün. Seneye yaz yine alabilirim, şuan ki kataloglarda mevcut değil. Sol kremin içeriği şöyle;


Veee bunlarda sonn;


1. Oriflame Even Out Leke Kremi: Alalı 5-6 ay olmuştu, kutusu durmuyor malesef. Gece ve gndüz kremlerini de öneriyle almıştım. Ürünü sadece lekelerin olduğu yere kullanıyorsunuz. Benim gibi yüzünüzle sürekli oynuyorsanız nasıl bir etkisi olur çok yorum yapamayacağım ama yine de lekelerin koyuluğu açıyor. Önerir miyim evet, gene alır mıyım belki ama şimdi değil başka şiparişler verdim :D

2. Avon stik: Adını hatırlamıyorum kim bilir neydi :D Bu sivilceleri kapatan ve kurutan işlevi olan bir ürün. Valla ben severek kullandım. Sivilceye dokunmadan 2-3 gün bunu sürüp yattığım da kura başlangıcını gördüm. Elleme şu sivilceleriniiiiiiiiii diye bağıran annecimi hatırladım bir an.
Alır mıyım, hmm almam herhalde artık öyle sivilcelerim yok, Oriflame tender care alırım ele,tırnağa, yara,bere, sivilce, her derde deva:)))

3. Colgate Sensetive Pro-Relief : Burada yazmıştım zaten Keşke yolladıklarının hepsini dağıtmasaydım yahu :D Tansasta aynısından gördüm aldım dün :))

Evet, ayın başlangıcında bitenler bunlar :))

Aralarında sizin de kullandıklarınız var mıydı ?Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben