Wish List 1 *

Pazartesi, Ekim 29, 2012

Evett, bende şöyle almayı planladıklarımın listesini yapayım da ne alacaktım, unuttum muhabbetlerine girmeyeyim kendi kendime.
İstediğim çokta :))
1. Güneş Kremi: 50+ faktör olan, yüz için güvenerek kullanabileceğim, iritasyona sebep olmayan bir güneş kremi istiyorum. Kış geldi ama güneş ışınları mağlum her zaman zararlı, bende yüzümde lazer epilasyon yaptırdığım için sürekli bir ihtiyaç içindeyim. Bana fiyatı makul, verimi ve memnuniyeti yüksek güneş kremi önerirseniz, bir araştırmaya gireceğim. Aslında bunların testerlarını edinebilsem. Hiç bilmediğim bir kreme 70-80 TL vermek istemiyorum ama !

2. Bioderma Sebium Pore Refiner: Birçok blogta olsun, twitter da olsun memnuniyet dolu ifadelere rastladım. Benim cildimde karma-kuru arası bir cilt. Gözeneğim çok değil. Bu ürünün iyi geleceğini düşündüğüm için denemek istiyorum.
 3. Allık fırçası: Evde allık fırçası kayıp! Yok böyle birşey :D Ecootols merak ediyorum set olarak 31 tlye görmüştü Gratis'te , ama o kadar paraya kıyıp alsam mı bilemedim. Biliyorum fanı çok, memnuniyetsizini görmedim ama yani Avon'Un 5 Tllik fırçasıda bana göre güzel. Ama oriflame'de gördüğüm Make Me Change Fırça setini  almak istiyorum çok uygun geldi bana 13.90 TL. Bakalım alabilrisem postunu yaparım :)
4. More by Demi: Kasım'da Oriflame çıkacak olan bu parfümü çok merak ediyorum :) Bu ay alamam sanırım ama bir daha ki indiriminde deneyebilecek miyim?


5. Çanta: Özellikle Siyah ve Kahverengi en az 2 adet çantaya ihtiyacım var. Çok güzel çantalar var yaa :)
Alıp odama koyup, izleyesim geldi gezinirken. Doğum günümede az kaldı :D 3 aycıkkk :P

6. Clique Chubby Kalem Ruj: Dün çok bakındım ama henüz aradığımı tam bulamadım. Aslında istediğim chubby de değil de.. Bunun da övgüsü çok. İstediğim waterproff özellikte mat gül kurusu tonu başta olmak üzere :) kalem ruj istiyorum. Bakalım araştırma içindeyim. Öneriye açığım.


Şimdilik bu kadar :)
Bunlar zaten ev batırırda :D
Önerilerinizi bekliyorum.
Sevgiyle kalın.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. nyx'inde kalem rujları çok güzel diyolar ama bende bakamadım daha :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sonunda denemek kısmet oldu, açıkcası tam sevdiğim kremsi yapıda çok hoş rujlar! Kullanımı kolay, ama kalıcılıklarının az olması buna nazaran fiyatının yüksek olması nedeniyle tekrar listeme koyar mıyım bilemiyorum :)

      Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben