Oriflame Daveti

Perşembe, Kasım 22, 2012

Selam millet, kaç gündür doğru dürüst ilgilenemiyorum. Bu küçücük yerde ne olaylar dönüyor bir bilseniz. Her gün bir atraksiyon, doğru dürüst oturabildiğimi hatırlamıyorum bu hafta..
Yazacak çok güzel postlarım var, gelen hediyelerim var (Öze Kahveye çok çok teşekkürler) en kısa zamanda postlarımla sizlerleyimmm :))
Şimdik, Nilüfer teyzeden size bahsetmiştim. Hani dayanıpta sonuna kadar okuduysanız burada bahsetmiş olmam gerek.
Geçen Pazar, İzmirli bloggerlar buluşuyor etkinliğine de Kozmetik Aynasının yazarı Zehra'nın da daveti üzerine katılmıştı. Ben gidememiştim ama beni görsel ikizim bitanecik bebeğim İlken temsil etmişti.Hangi İzmirli bloggerlar katıldı derseniz;
Kozmetik Aynası
Güzelik Sanattır
Makyaj Fırçam
Ece Gürbüz
Nerden nereye atlıyorum allahım :) Şimdik Nilüfer teyzemin gerek benim üyelerime, arkadaşlarıma, İzmir'de olup kozmetikle ilgisi olanlara ürünleri merak edenlere bir teklifi var.
Neden bana çaya gelmiyorsunuz? Nilüfer teyze başladı pastalar , çörekler :))) 
Bu arada Türkiye'nin Oriflame ikincisi , dünyada ilk 10 içinde olan yine izmirli Oriflameci Özden Gül Eski'de toplantıya geleceğini öğrendim. 
Toplantıda ne yapacağız ? diyorsanız merak ettiğiniz ürünleri deneme şansı, testerları görmek, ürünler hakkında bilgi almak, dileyenler halen 1 tl iken üye olabilir, ayrıca günün hediyelerinden de faydalanabilirsiniz.
Nilüfer teyzem cana yakınlığı, doğruluğu, yardımseverliği kadar gözü gönlü bol bir insan olduğu için hem tanışıp, kaynaşmak hem de sizleri de mutlu etmek istiyor..
Peki siz bizle buluşmak ister misiniz?
Nilüfer teyzenin evi Çiğli'de bir site de. Çiğli Kent Hastanesini biliyorsanız yanılmıyorsam evinin önünden 130 geçiyor ve Çiğli metro çıkışı da ona 5-10dk yürüme mesefesinde. Neyse gelmek isteyenlerle hep beraber buluşup gideriz orası sorun değil.
Gelmek isteyenler bana mail atarlarsa sağlıklı iletişim içine geçebiliriz.
Buradan daha çok kişiye ulaşabileceğimden Nilüfer ablam için bu postu yazdım. Hatalarım varsa affola , hepinizi aramızda görmek isteriz. 
Bekliyoruz.
Sevgilerle.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben