Ana içeriğe atla

Oriflame Daveti

Selam millet, kaç gündür doğru dürüst ilgilenemiyorum. Bu küçücük yerde ne olaylar dönüyor bir bilseniz. Her gün bir atraksiyon, doğru dürüst oturabildiğimi hatırlamıyorum bu hafta..
Yazacak çok güzel postlarım var, gelen hediyelerim var (Öze Kahveye çok çok teşekkürler) en kısa zamanda postlarımla sizlerleyimmm :))
Şimdik, Nilüfer teyzeden size bahsetmiştim. Hani dayanıpta sonuna kadar okuduysanız burada bahsetmiş olmam gerek.
Geçen Pazar, İzmirli bloggerlar buluşuyor etkinliğine de Kozmetik Aynasının yazarı Zehra'nın da daveti üzerine katılmıştı. Ben gidememiştim ama beni görsel ikizim bitanecik bebeğim İlken temsil etmişti.


Hangi İzmirli bloggerlar katıldı derseniz;
Kozmetik Aynası
Güzelik Sanattır
Makyaj Fırçam
Ece Gürbüz
Nerden nereye atlıyorum allahım :) Şimdik Nilüfer teyzemin gerek benim üyelerime, arkadaşlarıma, İzmir'de olup kozmetikle ilgisi olanlara ürünleri merak edenlere bir teklifi var.
Neden bana çaya gelmiyorsunuz? Nilüfer teyze başladı pastalar , çörekler :))) 
Bu arada Türkiye'nin Oriflame ikincisi , dünyada ilk 10 içinde olan yine izmirli Oriflameci Özden Gül Eski'de toplantıya geleceğini öğrendim. 
Toplantıda ne yapacağız ? diyorsanız merak ettiğiniz ürünleri deneme şansı, testerları görmek, ürünler hakkında bilgi almak, dileyenler halen 1 tl iken üye olabilir, ayrıca günün hediyelerinden de faydalanabilirsiniz.
Nilüfer teyzem cana yakınlığı, doğruluğu, yardımseverliği kadar gözü gönlü bol bir insan olduğu için hem tanışıp, kaynaşmak hem de sizleri de mutlu etmek istiyor..
Peki siz bizle buluşmak ister misiniz?
Nilüfer teyzenin evi Çiğli'de bir site de. Çiğli Kent Hastanesini biliyorsanız yanılmıyorsam evinin önünden 130 geçiyor ve Çiğli metro çıkışı da ona 5-10dk yürüme mesefesinde. Neyse gelmek isteyenlerle hep beraber buluşup gideriz orası sorun değil.
Gelmek isteyenler bana mail atarlarsa sağlıklı iletişim içine geçebiliriz.
Buradan daha çok kişiye ulaşabileceğimden Nilüfer ablam için bu postu yazdım. Hatalarım varsa affola , hepinizi aramızda görmek isteriz. 
Bekliyoruz.
Sevgilerle.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi