Oze Kahvecilikten Sahleplerim Geldi

Pazartesi, Kasım 26, 2012

Geçenlerde bir çekilişe katılmıştım. Firmanın resmi satış sitesi olunca girdim bakayım dedim. Kahve üzerine bir çekilişte nescafeyi, cappucinoyu <3 falan çok severim ama sahlep!!! Yazın gelmesini istememe sebebim bile olabilir. O derece :) Bende alsam mı diye düşündüm birden..Çünkü Oze Kahvecilik gidip kahve içtiğimiz birçok yere ürün dağıtan bir firmaymış.Yine de tadını bilmediğim bir yere hele ki sahlep konusunda güvenipte alamadım.

Ama yarışmaya katılmadan da duramadım, derken yorumum da sahlep tiryakisiyim ama buna da katılayım.. Firma beni twitterda bulup '' Sahlep tiryakisi olduğunuzu duyduk, ürünlerimizi denemenizi isteriz, iletişim bilgilerinizi bekliyoruz'' diye bir twit attı. Bir şaşkınlık içindeyim, çünkü kozmetikte özellikle tester bile istediğinizde afedersiniz ama k.çları kalkan firmalar var. Ben hiçbir talepte bulunmama rağmen gayet içten bir şekilde böyle bir teklif alınca hem şaşırdım hem de sevindim. Birde migros tansaşlardan almışsınızdır 100-250 grlık paket sahleplerden, onlardan aradım birgün önce Karaburun'da yoktu. Zaten burada Yarımada Market, Şok ve Tanşas var sadece. Oze kahveciliğin yollayacağı paketten beklentim 2-3 çeşit , 3-4 içimlik sahlep yollayacak olmasıydı. Halbuki gelin bakın onlar bana ne yollamışlar;

1 adet 1000 gr Tarçınsız Salep
1 adet 250 gr Tarçınsız Salep (Keşke sakızlısı olaymış)
1 adet 250 gr Çikolatalı Salep
4 adet herbiri 50 grlık şuruplardan yollamışlar.

Ayrıca firmaya kargo süreci içinde teşekkür ederim, hiç aklıma gelmediği için söylememiştim onlar Sürat Kargoyla yollamışlar başta tabi ki buraya teslimatı olmadığı için geri dönmüş, onlarda Aras Kargoyla tekrar yollamışlar. Benim için 2 kere uğraştılar.
Dün yapıp ilk defa içtik ama apartmanda olan bir karışıklıktan dolayı pekte zevk alarak içemedim, nasıl yaptım, yapmışken ziyan olmasın derken içtiğimden hiç zevk almadım. Ama aroması güzeldi.
En kısa sürede tekrar yapıp keyifle içmek istiyorum bu sahlebi. Küçüklerini Cuma günü İzmir'e gittiğimde kızkardeşime verdim denesin diye. 

Firmanın resmi twitter sayfası için tıklayınız
Her türlü kahve,sahlep, frappe,sıcak çikolata, şurup veya profesyonel makinalar için firmanın resmi alışveriş sayfası için buraya tıklayınız

Tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Sizin kış aylarında tercihiniz ne?

Sevgiler.


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

 1. Boyle dusunceli firmalarin oldugunu bilmek cok hos. Bende sahlepi cok severim ve en yakin zamanda bu markayi deneyecegim :)

  YanıtlaSil
 2. Mimlendiin bilginee =)
  Bloğuma bekleriim =)

  YanıtlaSil
 3. Ben de filtre kahve istiyooooruuuum :)) ama inceledim bi güvenmeden alınmıyor iyi mi çıkcak kötü mü çıkcak bilmiyoruz..izmir de var mı yeri ?

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben