Büyük Bedende Abiye Şıklığı

Çarşamba, Mart 27, 2013

Abiyesi bir kadın gardırobu düşünülemez. İster büyük beden olsun, ister küçük beden her kadının abiye bir elbisesi mutlaka vardır. Her kadın gece davetlerine katılamasa da, bir tanıdığının ya da akrabasının düğün törenlerine katılır. Bu özel günlerin vazgeçilmez parçası ise hiç şüphesiz ki abiye elbiselerdir. Özellikle yaz ve bahar aylarında, renk renk, model model abiye elbiseler vitrinleri süsler. Bu vitrinlere bakmak bile bir kadının hoşuna gider. Elbiseyi beğendiyse, kendisini o abiye elbise içerisinde hayal eder ve dayanamaz almayacak olsa bile denemeye gider. Kadının bu konularda bedeni yoktur, hemen her yaştan ve her bedenden kadının elbise tutkusu bu orandadır.
Abiye model çeşitlerinde ise büyük bedende de geniş bir yelpaze bulmanız mümkün. Değişik abiye modellerini bulmak ise artık çok daha kolay. Online alışveriş sitelerinde bile kolaylıkla bulabilirsiniz. Geri ödemeli iadeli siteler özellikle çok pratik ve kullanışlı. Gezerek almak gibisi yok diyenler için birbirinden ünlü markaların büyük beden bölümlerinde değişik modellerde kendinize uygun abiye elbisenizi seçebilirsiniz.
Abiye elbise seçerken dikkat edeceğiniz şey kumaşı olmalı. Çünkü bazı kumaşlar zayıf kadınları bile kilolu gösterebilir. Davet ve düğün törenlerinde kuğu gibi süzülmek için kendinize uygun olan kumaşı tercih etmelisiniz. Özellikle uzak durulması gereken kumaş ise satendir. Çünkü saten kumaşlar bütün vücut hatlarını patlattığı için taşıması ve yakıştırması bir hayli zordur. Bu tip kritik kumaşları tercih etmemenizi öneririz. Ama illa da ben saten kumaşı giyeceğim diyorsanız, fazlalıklarınızı kamufle edecek renk, desem veya aksesuar kullanmalısınız. Aksesuar olarak şık bir şal uygun olabilir. Ama baseniniz fazla ise kamufle etmek için şık uzun bir ceket veya yelek giymelisiniz.
Abiye, büyük beden elbise arayanlar Passo Plus markasına bakabilirler. Online alışveriş sitelerinden de kolaylıkla bulabileceğiniz bu markayla birbirinden şık elbiseler alabilirsiniz. Abiye elbiseleri tamamlayıcı en büyük unsur ise hiç şüphesiz ki topuklu ayakkabılardır. Ama kendinize uygun bir topuklu ayakkabı seçimi de bir o kadar önemlidir. Uzun bir gece olacaksa platform topuklu bir ayakkabıyı tercih etmemeli, daha ortalama ama ince topuklu bir ayakkabıyı tercih edip, gecenin en şık kadınlarından birisi olabilirsiniz.

Bir Fevreka advertorial içeriğidir

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben