Avon Only İmagine Edp.. Parfüm & Deo

Cumartesi, Nisan 27, 2013

Merhabalar...
Avonun geçen hafta başlayan (sanırım k5 )'te yeni çıkan Only Imagine parfümünü sipariş ettim.


Parfümün içeriği:
Menekşe tomurcuğu, yumuşak misk ve yeşil elma notaları...

Çiçeksi meyveli bir koku. Parfümü sıktıktan sonra ilk hissettiğim kesinlikle temizlik hissiydi. Hani bazı kokular vardır, öyle tanımlarız, bu da onlardan birisi.
Hafif, soft, menekşe kokusunun başlarda çok belirgin olduğu ardından yumuşadığı..
Bu kokuya çokta meyvemsi demek bana göre yanlış olur, çünkü çiçeksi kısmı gayet baskındı. Zira, çiçeksi ağırlıklı kokularla aram yoktur. Ama verdiği his hoşuma gitmedi de değil.
Bazı blogger arkadaşlar kalıcılıığına edp için çok iyi demişti, ben buna katılmıyorum. Tabi ki ten olayı önemli bir nokta, bu nedenle benim tenimde kokuyu alabildiğim süre 4-5 saat civarıydı. İlerleyen süreçte az da olsa kokuyu hissedebiliyorum aslında :) Yine de günde 2 kere tazelenirse sizi götürebilecek güzel bir koku.

Beni ürünü almam için yönlendiren şişesinin bu kadar şık, gösterişli olmasıydı.Marc Jacobs'un parfümünün tasarımına benzettim bunu.Bu şişeyi severek kullanırsam ki bunu bitenler postumda size bildireceğim, tekrar alırım diyebileceğim kokulardan biri olur ;) 

Yazın böyle kokular kullanmak güzel oluyor.. Ürünü yanında roll-on hediyeli şekilde aldım. Katalog fiyatı 31 TL idi. Şuradan ürüne uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Siz bu kokuyu denediniz mi?

Sevgiler;)

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben