Ana içeriğe atla

Gizemli Kutum Geldi

Güzel bir Cumartesi'nden merhabalar...
Eşleştirmelerini şurada açıkladığım Gizemli Kutu etkinliğindeki eşim SHEMELLON'du. Eşleştirmeden kısa zamanda önce tanıştığım ve bu kısa süreçte çok sevdiğim arkadaşlarımdan biri olan Shemellon, bana çok güzel bir kutu hazırlamış. Kutum taaa geçen hafta geldi fakat iş yoğunluğum, hafta sonu ailemin yanına gitmem sonra onların buraya gelmesi derken bir türlü fırsat bulupta özenle hazırlanmış bu kutuyu paylaşamadım.
Kutuya gösterilmiş olan hassasiyet ve özen o kadar belliydi ki en azından eşdeğer saygıyı görmeliydi!


Tabi, Aras kargonun beni sinir ettiğini söylemeden geçemeyeceğim, keşke şikayetimiz dikkate alıncak olsa her zaman aynı şey! 

İşte böyle güzel bir kutu geldi, gönlümü çaldı =)


Özellikle duvara yapıştırılabilen bu şeker tablo o kadar hoşuma gitti ki, yeni bir eve geçme ihtimalimden dolayı yapıştırmadım ama masamda yerini ayırdım =) 


Birbirinden güzel tokalar,küpeler (Alerjik olduğumdan kullanamayacağım), tuzluk her birini çok beğendim. Çeşitli çaylar, böğürtleni çok severim!


Bana o kadar güzel bir mektup yazmış ki, tabi ki onu sizinle paylaşamayacağım :))
Aslında makyajla dolayısıyla renkli kozmetikle arası çok iyi olmayan ve ilk defa hediyeleşme türü bir etkinliğe katılan eşim kutuya ne koyması gerektiğine emin olamamış =) Buna rağmen çok güzel şeyler seçmiş bana.
She deodorantı liseye giderken set şeklinde birçok kez kullanıp bitirmiştim. Mor ve pembe setini önerebilirim.
Flormar makyaj temizleme mendilini ilk defa deneyeceğim.
Çilekli aseton beni benden aldı! Çilekli herşeye bayılırım.
Harika renkli ojeler!!! İlk defa deneyimleyeceğim yine.
Veee çikolatalı maske, bunu bir blogta görmüştüm tam da ilk alışverişimde alacaktım.
Gonca'ya itinayla hazırladığı bu güzel kutu için tekrar teşekkürler.
Herkes postlarını tamamladıktan sonra toplu olarak etkinlik kutularını paylaşacağım.

Sevgiler 
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi