Oriflame Lip İmpact Kalem Ruj -Deep Berry- '' Chubby Stile :) ''

Çarşamba, Nisan 24, 2013

Merhabalar,
Ne zamandır düzenlememi bekleyen bu postuma sonunda el attım =)

Mart aylarında çıkan bu ruju görür görmez sipariş etmiştim. Bana göre Clinique Chubby'nin daha uygun fiyatlı muadili olabilecek bir ürün.

Size direk üründen bahsedeyim de sonra bir karşılaştırma postu yaparız ;)

Olumlu yanları;
1. Yoğun bir renk veriyor, üst üste geçmenize bile fazla gerek yok doğrusu.
2. Hafif, güzel bir parlak bitişi var.


3. Benim için kremsi bir yapısı, yumuşak sürümü çok çok güzel bir özellik =) Yoğun, aşırı mat ve sürümü zor olan rujları genelde tercih etmiyorum.


4. Kalıcılık için; 10 üzerinde 7 verebilirim. Sabah 7'de sürüp okula gittiğim de 10'a kadar dudağımda ruj kalmazdı. Bunu sürdüğümde halen hafif (renkli lipbalm sürmüş misali de olsa) 12'lere doğru halen dudağımda rujun olduğu belli oluyor.
4. Muadilleri kadar pahalı olmaması, bittikçe alınacak listeme eklememe sebep. Yanılmıyorsam indirimsiz 23 TL gibi bir fiyatı vardı,indirimli şekilde 14 TL'ye almıştım.

Olumsuz yanları;
 Ruju aldığımda çevir allah çevir açmaya çalışıyorum açılmıyor. Meğersem rujun ucu bitince kalemtraş ile açılması gerekiyormuş. Bence bu en olumsuz yönü! Asansörlü göz kalemleri misali olsaydı, daha pratik olabilirdi!


Açıkcası ruju çok çok beğendim. Katalog ürünlerini bilirsiniz, tutunamadığı zaman kaldırılır, umarım bu ruj onlardan biri değildir. Uzun süre tekrar tekrar almayı umut ediyorum :) Eee, tabi insanlarda doyumsuzluk denilen şey olduğu sürece aynı ürünü kaç kez arka arkaya alır, bilinmez. Yeni şeyler çıktıkça ayyy onu da deneyeyim...

Siz Oriflame Lip Impact rujları denediniz mi?

Sevgiler.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

8 yorum

 1. Çok güzelmiş,ben de kalem rujları çok seviyorum,bir temsilci bulur bulmaz alıyım,güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım sipairş edebilirsin ve aldığına değer, sevgiler :)

   Sil
 2. Bende bunları çok merak ediyordum senin yorumunu görünce almalıyım artık :)

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan chuby lerde aklım kalmıştı ama 50 TL'de veremem yani onlara bunlarda böyle açılmalıysa oda kötü zor:&(

  YanıtlaSil
 4. Kalemtraş olayı kötüymüş :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle, ama şimdiye kadar aldığım kalem rujlar arasında kalıcılığı en yüksek olanı bu. O nedenle artık pek önemsemiyorum o durumu. Hatta fırçayla uygulamayı tercih etmeye başladığım için sık sık açmaya da gerek kalmıyor. (:

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben