Tess Gerritsen #2 Bıçak Sırtı #Okudum

Cumartesi, Nisan 06, 2013

Güzel&güneşli bir Cumartesi sabahından merhabalar..
Uzun zamandır kitap okumayışımın günahlarını 2 günde 1 kitap bitirerek ödüyorum :) İkinci seçtiğim kitapta Tess'ten oldu zira elimdeki tek ikili şurada yazdığım ÇIRAK ve BIÇAK SIRTI...  Ama bu iki kitabın verdiği tat ile diğer kitaplarını hatta tüm eserlerini almam uzun sürmeyecek..
Martı yayınlarından çıkan bu kitap gerilim-polisiye tarzında.

Arka Kapak:

Hangisi daha korkunç?
Sevdiğiniz birini mi kaybetmek, yoksa uğruna her şeyden vazgeçmeye hazır olduğunuz hayallerinizi mi?

Mesleğinin henüz başlarında, genç bir doktor olmasına rağmen başarılarla dolu, kusursuz bir sicile sahip olan Kate, en son girdiği ameliyattan hem sevdiği bir insanı hem de gelecek hayallerini masada bırakarak çıkar. Sorunsuz olması beklenen ameliyat, anlaşılmaz bir şekilde tam bir kâbusa dönüşmüştür ve önce hastanın yakınları, sonra da hastane yönetimi bu kâbustan Kate’i sorumlu tutmaktadır. Öte yandan, bütün bunlardan habersiz ortaya çıkan bir katil, elinde bir liste, hastane personelini teker teker avlamaya başlar ve onu gören, elinden kurtulan tek insan olarak Kate bu listenin en tepesinde yer almaktadır.

Bütün oklar ona çevrilmişken, bütün deliller ve zaman onun aleyhine işlerken Kate, hem ensesinde nefesini hissettiği acımasız bir katilden kaçmak hem de kaybetmeye mahkum göründüğü bir davayı çözüme ulaştırmak zorundadır.


Bakalım katili tahmin edebilecek misiniz? Ben çok yaklaşmışım.. 
Otobüste inmek üzereyken hatta inerken bile bırakamadan okudum. Afedersiniz ama düşüp kıçımı kırsam umrumda değil şeklindeydim.
Gerçekten sürükleyici bir gerilim polisiye ve aşk olmazsa olmaz :) Yazarın diğer kitaplarını sevenler, hiç kuşkusuz bunu da bir solukta okuyacak.

Sevgiler.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

  1. Daha yeni bitirdim ben bu kitabı :) bağımlılık yaptı bende bu kadın :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben