Watson's Küçük Bir ALışveriş

Pazartesi, Nisan 22, 2013

Merhabalar,
Cumartesi günü sevgiliyle önce güzel bir kahvaltı yaptık, enerjimizi topladıktan sonra Optimum'a alışverişe gittik. Benim küçük çaplı alışverişim mağazaları boşaltmaya doğru yönelince (C&A ve Defacto'ya baya bir bayıldım) Watson's alışverişim mini minnacık oldu =)
Watson'sa girmemi sebebi yeni bir şampuan almaktı, şuan kullandığımdan memnun değilim diyemem ama değiştirme ihtiyacı duydum. Hele ki ailemi ziyarete gittiğimde şampuanımı götürmeyi unutup Elseve'i kullanınca saç diplerim öyle bir kurudu ki, saç derim resmen kepek yuvasına döndü !!


Down Under'ın ününü son günlerde çok duydum. Memnun olan bir çoğunluk var olmayan bir çoğunluk var. Bakalım kalın telli ve çok yoğun, sık saçlarım ile ben hangi gruba dahil olacağım.
Şampuanı yanlış hatırlamıyorsam indirimli olarak 7.90 TL'ye aldım.
Down Under'ın Argan yağını öneren Watson's saç uzmanı denemem için samplesini verdi. Avon argan maskem bitti, serumum ise neredeyse bitmek üzere.. Bakalım memnun kalırsam, neden almayayım?? (Tabi minicik bir testerla ne kadar anlaşırsak=)


Benim gibi tırnakları çok kırılan iş arkadaşıma dermatolog sıvı sabun kullanmasını bırakıp kalıp sabun kullanmasını söylemiş. Bende belki azda olsa tırnaklarım düzelir umuduyla Tanşas'ta indirime girmiş olan zeytinyağlı ve limonlu olan bu dalan sabundan aldım :) Sanırım 4'lü paketi 1.85 TL gibi bir fiyata aldım.

Bunlar renksiz kozmetik alışverişimden bu hafta bana düşenler =)

C&A ve Defacto alışveriş yazım yakında! 

Sevgiler <3

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Güle güle kullan canım hepsini.
    Aa şu kalıp sabun olayı doğruysa bende hemen kalıp sabuna geçiyim. :)
    Elseve benim saçlarımda da aynı etkiyi göstermişti. :/

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben