Ana içeriğe atla

After Earth - Dünya: Yeni Bir Başlangıç- @cinemaximum #izledim #film

Herkese güzel günler dilerim!

Pazar günü İzmir Optimum Outlet 'te Cinemaximum'daydık. 
Cinemaximum'un 9 bilet + mısır = 90 TL yaz kampanyasını duymayan kaldı mı? Bizde alalım bol bol sinemaya gideriz, ne de olsa hafta da bir ziyaret ediyoruz =)
Neyse, yukarıdan fiş getirteceğiz diye 20 dk bekletildikten sonra maalesef şuan kalmamış dediler. 4 arkadaş bu kampanyadan faydalanamayarak birde bekletilerek kala kaldık =(

Gelelim filme;

Will Smith'in başrolde olduğunu görünce diğer ihtimalleri eleyerek buna gidelim dedik, 2.ci hatayı ettik =)İlk beğenmediğim filmi diyebilirim. Gerçi beklediğimiz kadar iyi değildi, ortalama bir çok filmden gene iyi..
I'm Legend, Man in Black yada The Pursuit of Happyness kadar güzel değildi.-

Oyuncular: Will Smith, Jaden Smith, Isabella Fuhrman

Konu:

Nova Prime insanların yeni evidir. Dünya bin yıl kadar önce yaşanmayacak, tehlike gezegen katagorisine girince terkedilmiştir.
General Cypher Raige , emekli olmadan önce son bir operasyona daha gitmesi gerekmektedir. Bu göreve oğlu Kitai'de götürmeye karar verir.Gezegenler arası uçuşta, astroit dalgalanmalarına yakalanıp, boyut değiştirmek zorunda kalırlar. 
Dünya'ya zorunlu iniş yaparlar. Dünya artık eskisi gibi değildir. Mürettebatta ölü, babası ise ağır yaralı olan Kitai' nin babasını ve kendini kurtarması için yapması gerekenler vardır...Kitai bu görevle hem korkularını yener, hem de kendini ispat eder..

Fragman için:


Kısaca ana konu bu, fakat olay sadece Kitai üzerinden işlendiği için sıkıldım. Baba Smith'i biraz aktif görebilseydim.. Bu bakımdan beklentimi karşılamadı.

İmbd puanı : 4.9

Benim vereceğim puanda 5/10

Siz son günlerde hangi filmleri izlediniz?

SEVGİLER...


Gelecek Yazı: Avon Kampanya 7/8/9 SiparişleriYorumlar

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi