After Earth - Dünya: Yeni Bir Başlangıç- @cinemaximum #izledim #film

Çarşamba, Temmuz 24, 2013

Herkese güzel günler dilerim!

Pazar günü İzmir Optimum Outlet 'te Cinemaximum'daydık. 
Cinemaximum'un 9 bilet + mısır = 90 TL yaz kampanyasını duymayan kaldı mı? Bizde alalım bol bol sinemaya gideriz, ne de olsa hafta da bir ziyaret ediyoruz =)
Neyse, yukarıdan fiş getirteceğiz diye 20 dk bekletildikten sonra maalesef şuan kalmamış dediler. 4 arkadaş bu kampanyadan faydalanamayarak birde bekletilerek kala kaldık =(

Gelelim filme;

Will Smith'in başrolde olduğunu görünce diğer ihtimalleri eleyerek buna gidelim dedik, 2.ci hatayı ettik =)İlk beğenmediğim filmi diyebilirim. Gerçi beklediğimiz kadar iyi değildi, ortalama bir çok filmden gene iyi..
I'm Legend, Man in Black yada The Pursuit of Happyness kadar güzel değildi.-

Oyuncular: Will Smith, Jaden Smith, Isabella Fuhrman

Konu:

Nova Prime insanların yeni evidir. Dünya bin yıl kadar önce yaşanmayacak, tehlike gezegen katagorisine girince terkedilmiştir.
General Cypher Raige , emekli olmadan önce son bir operasyona daha gitmesi gerekmektedir. Bu göreve oğlu Kitai'de götürmeye karar verir.Gezegenler arası uçuşta, astroit dalgalanmalarına yakalanıp, boyut değiştirmek zorunda kalırlar. 
Dünya'ya zorunlu iniş yaparlar. Dünya artık eskisi gibi değildir. Mürettebatta ölü, babası ise ağır yaralı olan Kitai' nin babasını ve kendini kurtarması için yapması gerekenler vardır...Kitai bu görevle hem korkularını yener, hem de kendini ispat eder..

Fragman için:


Kısaca ana konu bu, fakat olay sadece Kitai üzerinden işlendiği için sıkıldım. Baba Smith'i biraz aktif görebilseydim.. Bu bakımdan beklentimi karşılamadı.

İmbd puanı : 4.9

Benim vereceğim puanda 5/10

Siz son günlerde hangi filmleri izlediniz?

SEVGİLER...


Gelecek Yazı: Avon Kampanya 7/8/9 SiparişleriBunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

1 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben