Bir @atasun_optik Alışverişi

Pazar, Temmuz 21, 2013

Merhabalar,
Yaz geldi, güneş etkisini iyice gösterdi. Bence her mevsim kullanılması gereken şeylerden biri güneş kremi diğeri de güneş gözlüğüdür!
Sevgiliminde gözleri benim gibi bozuk, renkli gözlerden dolayıda hassas olduğu için alışveriş listemizin en başında ona gözlük almak vardı. Uzun zamandır bakıyoruz ama Tommy'nin beğendiğimiz gözlüğünü bir türlü bulamadık. Demek ki napacakmışız, beğenince modeli not edecekmişiz, maviydi, kenarı çizgiliydi demek olmuyormuş =)
Neyse, Atasun Optik'e ilk defa girdik. Güzel indirimler vardı, %50-%30-%25 gibi ve 2. gözlük alımına ekstra indirimleri...

Ayrıca alışveriş sırasında bizimle sabırla ilgilenen bayana çok teşekkür ediyoruz. 4 kişi bir tanecik gözlük alıp,8 mevcut gözlüğü lazer sistemiyle temizletip alışverişimizi tamamladık =)
Çalışan kız, bir gün boyunca aynı anda bu kadar gözlük temizlemediğini itiraf etti =D Napalım, biri yer biri bakar :P
Fotoğraftaki gözlüğü 460 TL etiket fiyatı üzerinden %50 indirimle 230 TL'ye aldık.
Ayrıca 1 ay içinde memnun kalmadığımız sürece direk para iadesi yada ürün değişimi sağlamaları da firmanın bir artısı. Bunun yanında aldığımız gözlüğün 2 yıl garantisini sunuyorlar.
Optimum Atasun Optik'e teşekkür ediyoruz.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

 1. gözlük çok cici, güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. güle güle kullan. ben de geçen gün lens almaya diye girip gözlük alıp çıktım. lazerle gözlük temizleme olayı nedir?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İsmini tam hatırlayamadım ama bir makinanın içinde solüsyon var süreyle çalışıyor ve gözlüğü o şekilde temizliyorlar. Lazerli bir ismi vardı ama :))

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben