Biten Testerlar :)

Cumartesi, Temmuz 13, 2013

Merhabalar,
Kardeşim ile birlikte tekrar Karşıyaka'ya taşınıyoruz. Bu nedenle evin halini siz tahmin edin. Benimde bir kutu biten ürünün var. Bunlardan testerları seçerek sizlerle paylaşmak istedim. Asıl ürünler sonra :)
Deo-tak: Fischem’in bu krem deodorantı daha denemeye başlamadan kaybolmuş gibiydi.  Ürünün özelliği doğal terlemeye engel olmadan fazla terlemeyi kontrol eder, oluşan kötü kokuları engeller. Numune miktarı 3 ml’di pek verimli bir deneme oldu diyemeyeceğim. Büyük boyunu denemeli..


Down Under Natural’s: Argan yağı, son dönemin en popüler saç bakım ürünü olmayı başardı. Neredeyse memnun olmayan yok. Tabi böylelikle, birçok firmada bu ürünü baz olarak şampuanlar, serumlar, kremler, spreyler çıkardı ve çıkarmaya devam etmekte. İlk kullandığım Avon Argan serumuydu; oldukça da memnun kalmıştım.
Bu arada Selen  Kozmetik’in çağırdığı  davete gidememiştim ve çok üzülmüştüm.  
10 ml’lik bu deneme ürünü de güvenimi kazanmaya yetmese  de memnun olmadım diyemeyeceğim bir ürün oldu. Parapen içermemesi ile bir artıyı hakketti. Ayrıca saçıma verdiği yumuşaklığı da beğendim. Argan ürünlerinden oluşan mini depom bitince ürünü satın alıp denemeyi planlıyorum. 

                                 


Prestige Body Care: Rose Impex ‘in bu ürünün kıvamını ve özellikle kokusunu çok beğendim.Fakat parapengil ailesinden birçok elemanı barındırmakta. Ürünün verdiği yumuşaklık hissi güzeldi, ayrıca kolay emilmesi ve yağlı yağlı his bırakmaması yine bir artısı.


Organic Wipes: Şurada bahsetmiştim.Ve her bitenlerde olmazsa olmaz; pamuk ve mendil =)


Sizlerin denedikleri hangisi veya hangileri?

Herkese sevgiler :)


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. cnm deotak'ın büyük boyunu denemeni tavsiye ederim. ben bikaç yıldır kullanıyorum. roll-on derdinden kurtuldum yani..

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben