Ana içeriğe atla

@DermoEczanem Alışverişim

İyi geceler...
Onlineeczanem, Dermostil gibi yerlerden sıklıkla alışveriş yapmaktayım. Tabi blogger arkadaşlarımında memnun kaldığı yerleri takibe alıp, alışverişlerimde ona göre yol alıyorum. Bunlardan biri de Dermoeczanem'di.
Aslında bu alışveriş, tam da #geziparki olayları sırasında gerçekleştiği için o zaman yayınlamak kısmet olmamıştı. O nedenle unutmadan sizlerle bu güzel alışveriş sitesini ve aldıklarımı paylaşmak istedim.Resmin şu şekilde dönmesine ve düzeltilememesine sinir oluyorum!!!

Epiten Tüy Azaltıcı Roll On'lar: Yine bir blogger arkadaşımın yorumunda görüp hemen alacağımı belirtmiştim. Dediğim gibi denemek için 3 çeşit olan bu roll onlardan 2 tanesini sipariş ettim. 6.40 TL gibi uygun bir fiyata sahip oldum.


Bioderma White Obj: İş yerindeki canım arkadaşım, cilt temizleme de bu üründen çok memnun. Lekeli ciltlere önerilmekte.  Bu ürün onun için alındı :)Avene Tonik Losyon: Blogger arkadaşım Seçil'in yazısıyla tanıştığım bu ürünü yine hemen alacağımı belirtmiştim. Çoğu yerde bulunmayan ürünü dermoeczanem de görünce fiyatı da diğer yerlere göre makul olunca denemek için sepetime atıldı. 32.25 TL gibi bir fiyata sahip oldum.


Ayrıca istek formuna istediğim numuneleri belirttim. Az çok listemdeki şeylerin ki dermalogica'nın yollanmasına çok sevindim. Çoğu yer malesef testerını yollamıyor.
Ayrıca Jane Iradele ürünlerinin tester'ı yollanmış. Bunlarda marka ve ürünle tanışmam için çok iyi oldu fakat Tantasia ürünü açar açmaz krem ve sıvının ayrışmış olması yağ gibi akmasıyla pek memnun bir tanışma yaşadık diyemeyeceğim. Ya ürünün kullanım tarihi geçmiş, ya da bozulmuş. Testerların birçoğunda bunu anlamak zor olduğu için emin olamıyorum.

Site, geri dönüşte çok hızlı. Sorduğum testerların olup olmadığına dair aranması, tester stoklarına girince haber vermeleri, kibarlıklarıyla ilk artılarını aldılar.
Kargo yine hızlıydı, sorunsuz ve güzelce hazırlanmış kutumu teslim aldım.
Birçok ürünün fiyatını diğer dermokozmetik siteleriyle karşılaştırınca siteyi daha uygun fiyatlı siteler arasına koydum. Tabi son 1 ayda neler değişti bilemiyorum.
Sadece kargo limitinden pek memnun olmuyorum, her seferinde 89-99 TL sınırını geçemiyor insan bu nedenle çoğu site gibi bu sınırı 50 TL de tutsanız ne olur yani ??

Kimler bu siteden alışveriş yaptı?
Sizler siteden memnun kaldınız mı?

Sevgiler <3


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi