@DermoEczanem Alışverişim

Cumartesi, Temmuz 13, 2013

İyi geceler...
Onlineeczanem, Dermostil gibi yerlerden sıklıkla alışveriş yapmaktayım. Tabi blogger arkadaşlarımında memnun kaldığı yerleri takibe alıp, alışverişlerimde ona göre yol alıyorum. Bunlardan biri de Dermoeczanem'di.
Aslında bu alışveriş, tam da #geziparki olayları sırasında gerçekleştiği için o zaman yayınlamak kısmet olmamıştı. O nedenle unutmadan sizlerle bu güzel alışveriş sitesini ve aldıklarımı paylaşmak istedim.Resmin şu şekilde dönmesine ve düzeltilememesine sinir oluyorum!!!

Epiten Tüy Azaltıcı Roll On'lar: Yine bir blogger arkadaşımın yorumunda görüp hemen alacağımı belirtmiştim. Dediğim gibi denemek için 3 çeşit olan bu roll onlardan 2 tanesini sipariş ettim. 6.40 TL gibi uygun bir fiyata sahip oldum.


Bioderma White Obj: İş yerindeki canım arkadaşım, cilt temizleme de bu üründen çok memnun. Lekeli ciltlere önerilmekte.  Bu ürün onun için alındı :)Avene Tonik Losyon: Blogger arkadaşım Seçil'in yazısıyla tanıştığım bu ürünü yine hemen alacağımı belirtmiştim. Çoğu yerde bulunmayan ürünü dermoeczanem de görünce fiyatı da diğer yerlere göre makul olunca denemek için sepetime atıldı. 32.25 TL gibi bir fiyata sahip oldum.


Ayrıca istek formuna istediğim numuneleri belirttim. Az çok listemdeki şeylerin ki dermalogica'nın yollanmasına çok sevindim. Çoğu yer malesef testerını yollamıyor.
Ayrıca Jane Iradele ürünlerinin tester'ı yollanmış. Bunlarda marka ve ürünle tanışmam için çok iyi oldu fakat Tantasia ürünü açar açmaz krem ve sıvının ayrışmış olması yağ gibi akmasıyla pek memnun bir tanışma yaşadık diyemeyeceğim. Ya ürünün kullanım tarihi geçmiş, ya da bozulmuş. Testerların birçoğunda bunu anlamak zor olduğu için emin olamıyorum.

Site, geri dönüşte çok hızlı. Sorduğum testerların olup olmadığına dair aranması, tester stoklarına girince haber vermeleri, kibarlıklarıyla ilk artılarını aldılar.
Kargo yine hızlıydı, sorunsuz ve güzelce hazırlanmış kutumu teslim aldım.
Birçok ürünün fiyatını diğer dermokozmetik siteleriyle karşılaştırınca siteyi daha uygun fiyatlı siteler arasına koydum. Tabi son 1 ayda neler değişti bilemiyorum.
Sadece kargo limitinden pek memnun olmuyorum, her seferinde 89-99 TL sınırını geçemiyor insan bu nedenle çoğu site gibi bu sınırı 50 TL de tutsanız ne olur yani ??

Kimler bu siteden alışveriş yaptı?
Sizler siteden memnun kaldınız mı?

Sevgiler <3


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben