Ana içeriğe atla

GoodSkin Labs Circleplex-2 Tekin Acar Cosmetics mağazalarında...

YENİ BİR MARKA... YENİ BİR ÜRÜN...
 CIRCLEPLEX -2 Koyu Halka Giderici+ Kırışıklık Bakım Kremi 

Gözaltı morlukları ve genç görünümlü gözler için 24 saat etkili sistem 

 HEM GECE HEM GÜNDÜZ GÖZ ÇEVRESİ MORLUKLARI ile 24 SAAT SAVAŞ! 

 Gece ve gündüz çift etkili Circleplex-2 cildin doğal ritmiyle uyumlu içerikleriyle koyu halka görünümünü azaltmak için formüle edildi. Circleplex-2 koyu leke görünümüne karşı savaşırken anında ve uzun süreli daha genç görünümlü gözlere kavuşmanızı sağlar. 

 LumaBright, özel yumuşak focus optikler, mika ve pigmentler ile gözaltı morluk görünümü azaltır ve göz çevresine aydınlık kazandırır.

Gözaltı morluklarına çok yönlü yaklaşım: 
Japon kayısısı: Cildin koyu lekelerle savaşan mekanizmasını destekler. 
Maya özü: Göz bölgesindeki torbalanma görünümü azaltır. 
Kafein: Gözaltı şişkinliklerini azaltır. Glukosamin: Kalın ve kuru deriyi nazikçe atarak tazelenmiş bir görünüm kazandırır.
  Kafein, Yelpaze mercanı özü, Algae özü ve Aloevera: Hassas göz bölgesini yatıştırır. Japan mantarı: Koyu lekelerin sebebi olabilen irritasyonu yatıştırır. 
Hiyalüronik asit: Cildi nemlendirerek sıkılaştırır ve kuru görünümü engeller. 
Vitamin C: cildin kolajen ve elastin sentezini destekleyerek kırışıklık ve çizgilerin onarılmasını sağlar. Antioxidan içerir.
  Muru Muru yağı cildin koruyucu lipid bariyerini güçlendirerek nem kaybını önler.

 Klinik ve duyusal testler aşağıdaki sonuçları vermiştir: 

Anında: Kullananların %91’i göz bölgesindeki koyu leke görünümünde azalma yaşadıklarını belirtmişlerdir

4 Hafta Sonunda: Kullananların %83’ünde gözaltı morluklarında önemli bir iyileşme, %87’sinde çizgi ve kırışıklık görünümünde azalma sağlanmıştır.
  8 Hafta Sonunda: Kullananların %83’ünde gözaltı morluklarında iyileşme, %91’inde çizgi ve kırışıklık görünümünde azalma sağlanmıştır. 
 Duyusal Sonuçlar :
Anında Kullananların %9’4ünde daha aydınlık bir göz çevresi Kullananların %86’sında daha canlı bir göz çevresi
 4 Hafta Sonunda Kullananların %86’sında daha aydınlık bir göz çevresi Kullananların %88’inde çizgi ve kırışıklık görünümünde azalma Kullananların %85’inde daha genç görünümlü bir göz çevresi 


 Sadece Tekin Acar Cosmetics Mağazaları’nda! Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 119 TL

*Basın bültenidir.

Yorumlar

  1. selamm blogun çok hoş ben de beklerim
    sevgiler

    http://www.sinemspinkdiary.com/

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi