Misafir Günü Etkinliği: Pamuk Şeker

Cuma, Ağustos 30, 2013

Merhabalar,
Her Cuma yapılan Misafir Etkinliği'ne katıldım ve bu hafta eşim sevgili Pamuk Şeker'in ve etkinliğin sahibelerinden biri oldu. Gelin bu hafta konumuz olan Saç Bakım Rutini'ni okuyalım.Merhabalar,
Matmazeella'yla düzenlediğimiz Misafir Etkinliği kapsamında bu hafta Cadının Kozmetik Kazanına konuk oluyorum.Bu haftamızın konusu "Saç Bakım Rutinim" .Beni misafir ettiği için Cadının Kozmetik Kazanına teşekkür ediyorum ve sizleri yazımla baş başa bırakıyorum. 

Saç Bakımında ilk öncelik tabiki de şampuan.Ben saçlarımı Elseve'in beyaz dışlı olanıyla yıkıyordum.Bir zamanlar.O zamanlar bana çok kepek yapmıştı o şampuan,nefret etmiştim o şampuandan yani.Sonradan ailem bu şampuanı almış kepeğe karşı olanını.Bu şampuanı zorla da olsa denedim.Ve iyiki denemişim dedim.Bu şampuanın kokusu çok güzel.Ayrıca kepek filan yapmadı bende.Ben Elseve'in bu serisine bayıldım.Saçları yumuşacık yapıyor ayrıca.Siz de şampuan arayışındaysanız bu şampuana bir şans verin derim ben.

Saçlarımı yıkadıktan sonra Avon'un Advance Techniques Serisindeki Kırık Saç Uçlarını Onaran Saç Bakım Kremini sürüyorum.Onun kokusunu da seviyorum.Çok güzel bir kokusu var.Saç uçlarıma etkisi var mı diye sorarsanız yok bence,yani etkisi tartışılır.Almasanız da olur.Ama yok ben deneyeyim yeni ürün,değişik filan derseniz , deneyin yani.

Benim saç bakım rutinim bu kadar.Saçlarıma çok birşey uygulamamaktan yanayım yani anlayacağınız.Az ve öz diyelim.Benden bu haftalık bu kadar.Tekrardan beni konuk ettiği için Cadının Kozmetik Kazanına teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle.Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben