Mim #8 Hakkımda 20 Gerçek !

Cumartesi, Ekim 26, 2013

Merhabalar...
Sevgili biricit ve isimyoktuki beni unutmayıp mimlemişti. Her ikisine de çok teşekkür ediyorum.1. Bilmeyen kaldı mı? İkizim var, ve cidden hoş birşey! 

2. Çekingen ve inatçı bir insanım. Evet, doğru okuyorsunuz o benim ! =)

3. İkizim olann İlken dışarıdan bakılınca ikizlerin neşelisi cana yakınıdır, benle ilk tanışanlar dışarıdan görünüşümü 'Havalı, kendini beğenmiş' şeklinde tabir edip tanışınca sen daha neşeli ve cana yakınsın derler. Alınma bebeğim, okursun biliyorum :D

4. Babamın kızıyım nokta. Anişkomu çok seviyorum!

5. Pembe renk hep itici gelmiştir, bilmem neden?

6. Biyologum, aslında hedefim Biyomühendislik'ti. 2. kez üniversite sınavına girme şansım olmadı. Memnun muyum? Bunu dile getirdiğime göre Hayır!

7. Dans etmeyi seviyorum, diskoya atın beni sabaha kadar çılgın gibi dans ederim.

8. Amerika'da falan doğsaydım bir dansçı olabilirdim.

9. Küçükken genelde bakması kolay olsun diye saçlarımızı erkek traşı gibi kestirirlerdi. Halen o resimleri görünce o günkü nefretim aklıma geliyor .

10. PC & İnternet hayatımıza girdi gireli daha az kitap okur hale geldim. Bunun farkındayım ama o kadar işte! Aslında küçüklüğümden beri aşırı kitap okuyan biriydim. Yaz tatillerinde günde 1 kitap bitirerek geçirirdim. Şimdi ise ayda 3-4 kitap bitirmenin ağır yüküyle eziliyorum.

11. Kitaplarımı ödünç vermeyi hiç sevmiyorum. Kırışsın, buruşsun, kaybolsun, sinir oluyorum. Halen kitaplarımı alıp, getirmeyen serilerimin bozulmasına sebep olan arkadaşlarım, ne desem ki size?

12. Herkesin canciğer derdini, neşesini vs anlattığı arkadaşları vardır. Ben fazla içine kapanık biriyim aslında... Sanırım bu asker çocuğu olup sürekli yer değiştirmenin de verdiği birşey bana.

13. Çok sulu gözlü biriyim. Kağıt peçeteyi bulana teşekkürler!

14. Küçükken babam nöbetçi olduğunda deli gibi ağlardım, ben babamı özledim, babam babam babam. Varsa yoksa o =) Halen bizden 1 gün ayrı olsun, o gün telefonda konuştuğumuzda sesim bir titrer, bir garip olur. Babam anlar, biraz sert ol der!

15. İnsanlara yardım etmeyi gerçekten çok severim. Ama yardım ettiğim insanların bunu kullanmaya başlamasından haz etmiyorum. Bana yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam.

16. Köpekleri çok seviyorum. Kedileri hiç sevmem bir de uçan hamamböceklerini =)

17. Yemek ve pasta yapmayı çok seviyorum. Yeni tarifler denemeyi, yeni lezzetler ortaya çıkarmayı seviyorum. Ama annem mutfağını benle paylaşmıyor, ühühüh! :)

18. Genelde dağınığım. Yarın gene yatacağım azıcık yatak dağınık olsa ne olur yani? Sözlerim annemi çıldırtır. Annem ise düzen hastası her yeri düzeltir, temizler. Dağınıkta olsa nereye neyimi koyduğumu biliyorum ben, alla allaaa . Neyse çok fazla dağınık olduğumu hissettiğimde ise rahatsız olur toplanmaya başlarım =)19. Sevdiğim insanlardan kolay kolay kopmam. Ama yılların verdiği dostluklardan koptuğum olmuştur. Hatırlanmamayı sevmiyorum. Siz insanları canınız kanınız sayıp seviyorsunuz, ama onlar sizi hemen unutabiliyor. Belki de bu sebepten dolayı artık yakın arkadaşlıklardan uzak duruyorumdur. Ben bana yeterim..

20. Sevgilimin benim dediğimin tersini yapmasına sinir oluyorum. Ama allah biliyor ki hep benim sözüme geliyor; ondan duyduğum 'Sen bunu demiştin' sözüyle gururum okşanmıyor değil ama niye ben dedim de sen beni dinlemedin, hey sen okursun eminim, öpüldün! :)

Yazacak çok şey varmış, psikolojik bir dışavurum gibi oldu bu da.
 
Kimler yapmadı bilemiyorum. O yüzden yapmak isteyen tüm arkadaşlarımı mimliyorum. Bu yazının altına bırakırsanız okumaktan gerçekten zevk alacağımı bilmenizi istiyorum.

Tekrar teşekkürler kızlar!

Sevgiler
<3
Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

 1. Benim videomduu oooooo :)))

  YanıtlaSil
 2. ah o uçan hamamböcekleri, benim de aklım gidiyor, hatta korkudan kekelemeye başlıyorum o kadar:)

  YanıtlaSil
 3. canım tesekkurler yanıtladığın icin:) samimi cevaplar vermişsin cok guzel bir yazı olmus

  YanıtlaSil
 4. teşekkür ederim :) çok güzel olmuş. ikizin olduğunu bilmiyordum. ve baya ortak noktamız varmış :))))

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben