The Internship 2013 / Genç Çıraklar #film #izledim

Pazar, Ekim 13, 2013

Güzel Pazarlar izleyicilerim!

Dün gece gülme zaman zaman gülme krizlerine girerek izlediğim bu filmi fazla bekletmeden sizinle paylaşmak istedim.Tür: Komedi

Oyuncular: Owen Wilson, Vince Vaughn, Rose Boyrne, Dylan O'Brien, Aasif  Mandvi...
 Konu:
Kariyerleri 'sıcak satıştan' ibaret olan iki arkadaş, değişen dünya şartlarına ayak uyduramayıp bir gün işsiz kalırlar. Kendilerine son bir fırsat yaratmak için Google'a stajyer olarak girmeye çalışırlar.  Staj döneminde başarılı olan ekip Google kalacaktır.


Patronlarının tabiri ile dinazor olarak adlandırılan bu 2li, 20'li yaşların başlarında olan gençlerle ekip kurup, Google'de kalabilmek için yarışırlar.Google'de kalabilmek için belli aşamalar vardır, her aşamanın sadece 1 galibi olabilir.


Teen Wolf'tan tanıdığımız Dylan'da bu ekipte ;)


Ekip olmak için tek ruh olmak gerek!


Vince Vaughn, hem senarist hem oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.  Bay&Bayan Smith, Arızalı Çiftler, Özgürlük Yolu, Ayrılık, Davetsiz Çapkınlar gibi birçok filmde severek izlemişimdir :)
Fragman:
 
Imdb: 6.3/10

Benim puanım: 6.5/ 10
Son olarak; filmdeki Google reklamlarından sıkılmazsanız, aslında eğlenerek izleyebileceğiniz bir pazar filmi. Tam olarak, bugünün gençliğinin olduğu duruma parmak basmadan geçmiyor.

Eskiden işe girmek için az çok bir ingilizcenizin olması, biraz klavyeden haberdar olmak yetiyordu. Halbuki şimdi birçok yere cv bırakmanıza, ingilizcenizin çok iyi olmasına rağmen size geri dönüşler sayılı. Türkiye'nin en büyük sorunu olan genç mezunları istisham ettirememek, Amerika'daki gençlerinde sorunu olmakta..

İzleyenelerin yorumlarını bekliyorum..

Sevgiler <3

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

5 yorum

 1. Bu filmi ben de dün gördüm,izleme listeme katacaktım ama Tr. altyazılısını bulamadım sitelerde :(( Sen nerden izledin canım ??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. fullhdfilmizle.org'dan izledim canım, 3-4 yerde daha vardı. Bir tanesinin altyazı çevirisi berbarttı. B u gayet güzel, şimdiden iyi seyirler o zaman :)

   Sil
 2. Hemen izleyeceğim. Öneri için çok teşekkürler!

  YanıtlaSil
 3. Ben çok beğendim iyi ki tavsiye etmişsin :) Belki devamı 2.si çıkar diyorum =) pek serisel bir film değil ama yapılabilir

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben