Ana içeriğe atla

Cümle Tamamlama / Mim #11

Merhabalar,
Sevgili Gizem şurada beni mimlemişti. Güzel mimine teşekkür ediyor ve hemen cevaplıyorum.

1. Elimden gelse herkesin mutlu olmasını sağlardım.

2. Kendi kendimi kontrol etmekte genelde başarılıyımdır, nerede nasıl davranacağımı, konuşacağımı bilirim.

3. Beni en çok kaygılandıran şey tabi ki geleceğim. Her ne kadar şuan çalışıyor olsam da mutlu olacağım bir iş ve iş ortamı istiyorum! İnsanlara güvenmek istiyorum!

4. Hayatımın en kötü anı dedemi kaybettiğim gün...

5. Yalnızken genelde film, dizi izlerim ya da kitap okurum. Sosyal medya da gezerim.

6. Nefret ettiğim sevmediğim insanlarla aynı ortamda bulunmak. İki yüzlü insanların yüzüne gülmek zorunda kalmak. İnsanların birbirlerini dinlemede yargılaması. Sabahın köründe uyanıp, işe gitmek =D

7. İşimin geleceği hakkında şüpheliyim. Ama asıl istediğim işe gireceğim ya ona eminim!

8. Kadınlar kendilerine güvenmeli ve kendi ayaklarının üzerinde durabilmeli. Erkekler; kibar olmalı, kadın ve erkeğin eşit olduğunu unutmamalı ve eşlerine yardımcı olmalı.

9. Hayat herşeye rağmen çok güzel!

10. Çocukken biraz yaramaz, çok akıllı, çok yaratıcıymışım. Birde çok kibar konuştuğum için tanıdıklarımız benim de kızım böyle konuşsun dermiş =)

11. Başkalarının zayıf yanını bilmek onlara destek olmama sebep olabilir. Tabi kişisine göre değişen durumlar var mı, var!

12. Yalan söylemek sevmediğim şey. Ama arada ufak pembe beyaz yalanlar kaçınılmaz olabilir =)

13. Her şey kötü gittiği zamanlar sinirim boşalabilir ve ağlayabilirim. 

14. Geceleri film izlemeyi seviyorum :)

15. Başkalarına göre ben dışarıdan havalı, soğuk ve kendini beğenmiş biriymişim. Tanıyanlara göre ise tamamıyla tam tersi :)

16. Kurtulmak istediğim korku böcekler! Iygggg.. Böö, imdat!

17. Bazen düşünüyorum da, oyun sona erse de yüzümdeki kocaman gülümseme seni bitirse be güzelim :)

18. En çok utandığım şey yemek yerken oraya buraya bulaştırmam.

19. Keşke ben uyanıp kalksam ve sevgilimle aynı şehirde iş bulmuş, çalışıyor olsak!

20. Anlamıyorum neden, insanlar bir yerlere gelmek için önceden nerede olduğunu unutur?

Kırmızı yerler tamamlanması gereken yerlerdi. Eğlenerek yaptığım bir mimdi. Allah'ım ne kadar da dertliyim ben dimi? Gizem'ciğime güzel mim için tekrar çok teşekkür ediyorum.

Mimlediklerim:
Biricit
Cadinin İkizi
Sherfika
Herşeyden Bir Tutam
Özi'nin Makyaj Böcesi
Sevda'nın Dünyası

ve sayamadığım bu mimi yapmak isteyen tüm arkadaşlarımı mimliyorum!

Sevgiler.

Yorumlar

  1. Mimi yaptığın için ben çok teşekkür ederim İlkecim :) Bazen ne güzel düşünüyormuşun ya, çok güldüm :D

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi