Oyuna Var Mısın? Indigo BLOOME / Altın Kitaplar #Okudum

Cumartesi, Ocak 18, 2014

Merhabalar!
İnstagramda bol bol okumak için aldıklarımı ve okuduklarımı paylaşıyorum. Fakat blogta uzun uzadıya yazmak son zamanlarda mümkün olmadı. Hazır vaktim varken, kitap almak isteyenlere de az da olsa fikir verebileceğinden hemen kaldığım yerden devam ediyorum.


Sayfa Sayısı: 294

Arka Kapaktan Alıntı:

Gayet basit. Görmek yok. Konuşmak yok. Tam 48 saat boyunca.

37 yaşında psikolog Alexandra Blake, şehir dışındaki konforlu hayatını bir dizi seminer vermek üzere bırakıp, gözlerini ve bedenini dünyaya asla mümkün olduğunu düşünmediği şekillerde açan ilk aşkı Doktor Jeremy Quinn ile buluşuyor. Lüks bir otel odasında birlikte birkaç kadeh şampanya içtikten sonra, Alexandra'ya sıradışı bir teklifte bulunuyor... diye devam etmekte.
Benim yorumum:

İlk olarak belirtmeliyim ki Grinin Elli Tonu' nu beğendiyseniz bu kitap tam size göre diye tanıtılan bir kitaptı. O seriyi okumak istediysem de bir türlü almak kısmet olmadı. Anlayacağınız kitap erotik temaların ağır olduğu türden. Bunu bilerek okuduğum için, ay iğrençti ay şöyleydi gibi söylemlerde bulunmayacağım. Fakat Alex ve Jeremy' nin yaşadıkların da bir araştırma konusu yer almaktadır: kadın cinselliğine. Jeremy ve ekip arkadaşlarının bilimsel bir araştırması vardır. Birbirlerini tanıyan ikilinin gerçekten çok uç noktalarda olsa da bununla ilgili deneyimlerinden, kimi zaman 48 saat boyunca Alex'e yaşatılanlardan kimi zaman ikilinin üniversite zamanlarında kimi zaman şuan ki yaşantılarından... Onlar için bu deneyimi körükleyen ve Alex'in de aslında gözü kapalı, sorgusuz sualsiz kabul etmesinin sebebi; ilk andan beri birbirlerine olan tutkuları..

İkinci kitabı yeni aldım henüz okumaya başlamadım ama son kitapta 2. kitabın kısa tüyosu veriliyordu şöyle ki;

Araştırma ekibine katılan Psikolog Alexandra Blake benzer araştırmaların sıkı takipçisi olan bazı kötü niyetli insanlar tarafından kaçırılmasıyla kendini yeni bir oyunun içinde bulur. Peki kadın cinselliğinin en karanlık gizemini çözmek için Alex, bu oyunu oynamak isteyecek midir?

Bakalım serinin ilerleyen dizilerinde neler olacak?

Sevgiyle kalın, bol bol kitap okuyun!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

 1. İlginç bir kitaba benziyor. Elimdekileri bitirince okuyabilirim. Her kitabın arkasında konusu internette de yorumları var, kitapları uyuyorsa okumak lazım. Tarzınız olmayan bir kitabı okuyup ayyy erotik bu, iğrenç demek de saçma :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani değil mi? Bizde sonuçta bunun için yazmıyor muyuz birazda. Artık her evde internet var azıcık araştırmayla herkes kendisine özel listeyi daraltabilir, kitap için konuşursak arka kapağı azıcık okusalar bile yeterli. İnan onu yapmayan alıp aa bu şöyleymiş diyenler halen o kadar çok ki=)
   Kullanma klavuzunu okumadan makinayı bozan milletiz biz, kanımızda var snaırım :P

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben