Yosunlu Matlaştırıcı Tonik - Green Mama

Cumartesi, Şubat 15, 2014

Merhabalar!!!

Karmaya dönük yağlı cilde sahip kişilerin en büyük sorunlarından biri tabi ki 'parlama' Kimi zaman makyaj da pudra ile sabitleyerek parlamanın önüne geçmeye çalışırken, kimi zaman da makyaj öncesi bir destekle bunu yapabiliyoruz.

Yosunlu Matlaştırıcı Tonik - Green Mama - Green Mama kullananlar


Önce ürünün arkasındakini size aktarmak istiyorum:
'Genişlemiş gözenekler ve siyah noktalar için'
Genişlemiş gözenekler ve siyah noktalar cildi kötüleştirebilir ve istenmeyen inflamasyona yol açabilir. Bu iksir, deniz yosunları tarafından destekleniyor; askofiliuma, deniz otları ve yosun. Bunlar yaygın olarak en güçlü bitkisel detoks, antiseptik ajanlar olarak bilinmektedir. Aktif maddeleri cildi ve siyah noktaları nazikçe temizler, gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur. Aloe ve allantoin cildimizdeki bu sorunları gidermeye yardımcı olur. Çay ağacı esans yağı tazelik ve temizlik hissi verir. Cildiniz pürüzsüz, temiz ve sağlıklı görünür. %98 bitkisel kökenli bir üründür. Sentetik kokular içermez.

Uzun süredir deneyimlediğim bu üründen genel olarak memnun kaldım. Özellikle matlaştırma işlevini güzelce yapıyor. Sadece sabahları cildimi temizledikten sonra bu ürünle tonikliyorum. Akşam doktorumun yazdığı eczaneye hazırlattığım özel toniği kullanıyorum. Burnuma yakın yanak bölgelerimdeki gözeneklerde biraz sıkılaşma olduğunu gözlemledim. Fakat siyah noktalar için çok fazla birşey söyleyemeyeceğim. Son birkaç ayda hormonal de olmakla birlikte cildimin bir dengesi bozuldu. Yavaş yavaş düzelmekte. O nedenle herkes benle aynı sonuçlara sahip olamayabilir.

İçerik bakımından sizinde göreceğiniz gibi hiçbir zararlı madde içermemekte. Değişik bir kokusu var, ama asla rahatsız olmadığım bir koku. Bana yollanan ürün 300 ml boyunda daha yarım bile olmadı. Açıldıktan sonra ömrü 6 ay. Sanırım 6 ay sonunda ancak bitirmiş ya da bitirememiş olabilirim :)

Genel olarak beğendim. Ürün denemem için Green Mama ekibi tarafından yollandığı için nerelerden ulaşabiliriz bilmiyorum ama ileride dönüp tekrar alabileceğim ya da cilt tipime uyan diğer ürünlerini deneyimleme isteği uyandıran bir marka oldu. Tabi içeriğinin tertemiz olması en büyük etken! 

Ayrıca deneyimlemem için şampuan ve saç kremi yollamışlar. Fakat saç tipime hiç uymadığı için malesef onları deneyebilecek birilerine vereceğim.

*Green Mama'ya teşekkür ederim. Görüşlerim tamamen objectiftir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

 1. Şu siyah nokta sorunu tamamen bitse keşke! :(
  Yosundan nefret ederim,bununla anlaşabilir miydim bilemiyorum. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sahilde ki o yosun kokusundan nefret eden biriyim, fakat bu biraz farklı geldi ama. Başta bira garipsemiştim ama kötü bir kokusu yok aslında.

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben