Neyi Aramıştınız? #Mart 2014

Cumartesi, Mart 29, 2014

Merhabalar,

Artık her ay en çok hangi kelimeler ile blogumu ziyaret ettiğinize dair kısa bir yazı yazmaya karar verdim. B u yazı dizisine de Mart ayı ile başlamaya ne dersiniz?


1. Cadininkozmetikkazani.blogspot.com : Evet yola bu isimle başlamıştım, sonra biraz daha geliştirmek adına bazı düzenlemeler yaptım ve yaptırdım. Domain adımı da şuanki haline getirdim :)

2. Restorex Şampuan: Bu ay en çok aranan kelimeyi geçtim, her ay binlerce okuma trafiği yaratan yazı. Bu şampuanı merak eden, bununla ilgili mail atan bir sürü kişi oldu ki. Bende ilk denediğim seriyi tekrar bulamadım, geçenlerde Yücel Parfümeri alışverişimde Hızlı Uzama Etkili seriden bir ürün aldım, henüz kullanmadım ama ilerleyen günlerde muhakkak yorumu blogta olacak !! :)
Yazısı için TIK TIK

3. www.kozmetikyorumlarim.com: Hoşgeldiniz, buyrun benim =)

4. Restorex: Herşeyde biraz sen varsın :)

5. Yolun Sonu Gelibolu: Geçen Sene vizyona giren Çanakkale Yolun Sonu: Gelibolu filmini izleyip yorum yapmıştım. Halen en çok ziyaret edilen konulardan biri (: Film izlemeyi çok seviyorum, izlediğim çoğu filmi yazmak için sıraya sokuyorum, ama son zamanlarda film yazılarıyla pek aktif olamadım :/
Neyse, merak ediyorsanız yazıyı okumak için TIKLAYINIZ..

6.Avon Extra Lasting Ruj: Avon' un birçok rujundan daha uzun süre dudağımda kalan, zaten piyasaya uzun süre kalıcı ruj adıyla sürülen rujlardan birini yazmıştım. Severek kullandım ve tekrar tekrar aldım. Yemek yesem bile, ruj dudaklarımda kalıyorsa, fiyatının uygunluğunu da düşünürsek performansı ortalamanın üstünde diyebilirim. :) Bir şans verin derim.
Extra Lasting Eternal Flame Ruj'un yazısı için buraya

7. Oriflame Kalem Rujları ve Yorumları: Kalem ruj sevdam Clinique Chubby stick ile başladı, yapısı, kremsiliğini sevsemde bir kalıcığı yok. Fiyatına göre performansını düşük bulduğum ürünlerden. Ama gel gelelim Oriflame Lip Impact ruj ile tanışmama <3 Fiyat/perfomans/kalıcılık olarak ortalamanın üzerinde, bence yine şans verilmesi gereken ürünlerden biri. Avon'un kalem rujlarını da denedim, performans kalıcılık bakımından yine düşükler.
Yazısı için TIK TIK

8. Mauve Ice Ruj: 6. madde de anlatmıştım :)

9. Avon Our Story: Sexy 212 parfümü muhakkak duymuş, koklamış veya denemişsinizdir. Yıllar önce babam hediye etmişti, bayılmıştım o zaman kokusuna. İlerleyen zamanlarda yine kullanabilirim. Bana o kokuyu hatırladan, nerdeyse benzeri bir koku. 
Okumak için TIKLAYIN

10. Elidor Eylül: Elidor ile iki yazım mevcut; Uzman Bukle Belirginleştirici ; eylül ayında yazmıştım. Bir diğeri ise; Mat ve Cansız Saçlara Işıldayan Parlaklık adlı ürünün yazısıydı. Okumak isteyenler üstlerine tıklayarak yazıya ulaşabilirler.

Bir ayda bu şekilde bitiyor.

Son olarak yarın oy kullanmayı unutmayın, 1 oy 1 oy'dur!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben