Oriflame Ps: I Love You El Kremi

Cumartesi, Nisan 12, 2014

Merhabalar,

Size bugün sevgililer gününde Oriflame Ailesi tarafından aldığım mis kokulu bir el kreminden bahsetmek istiyorum!

Yaklaşık 1 aydır 75ml'lik boyu ile çantamın içinde yer alan çiçek kokulu bir el kremi.  Gerek kokusu, gerek nem vermesi ile bir çok ortalama krem kadar iyi.

İçeriğine şöyle bir dikkat edince Cocus Nutifera Oil gördüm, bildiğiniz hindistan cevizi yağı. Hem kozmetiklerde hem de bakım ürünlerinde sıkça kendinden söz ettiren peelingten, kırışıklığa, saçın nemini arttırmasından parlaklığa olan etkilerini duymuşsunuzdur. İçerisinde görünce hoşuma giden bir nokta oldu.

Tabi içeriğin hoş kısmı kadar aman dedirten kısmı da var. Dimethicone, Parapengilleri görünce bir hoş olmuşken içerisinde Imidazolidinyl Urea görünce... Kendisi formaldehit gibi etki eden, antimikrobiyal olarak çoğunlukla kozmetik ürünlerde yer alan bir etken madde. NCI 'nin araştırmalarınadan kendisi hakkında biraz bilgi edinebilirsiniz.


İç karartıcı şeylerden sonra ürünü yapı olarak beğendiğimi fakat doğal kozmetik olarak bildiğimiz firmanın ürününde böyle bir etken gördüğüm için üzüldüğümü belirtmek isterim. Birçok ürününü severek kullanıyorum fakat ilk defa bu üründe denk geldim.

Güzel jestleri için Oriflame Ailesine teşekkür ederim!

Ellerinizin hep yumuşak ve pürüzsüz kalması dileğiyle!

Sevgiler ;)

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben