Neyi Aramıştınız? #Nisan 2014

Çarşamba, Mayıs 21, 2014

Merhabalar!

Mart ayında yazmaya karar verdiğim yazı dizisi : Neyi Aramıştınız?

Geçen ayın arama kriterleri için buraya tıklayıp, nelerin daha çok arandığına göz atabilirsiniz. 


Instagram' da ayın son günü durumu paylaşıyorum ama blogta yazmaya vakit bulamamıştım. Neredeyse Mayıs sonu gelirken... =) 
1. Dermoeczanem yorum: Dermoeczanem online alışveriş yapmaktan memnun olduğum ve güvenilir bulduğum sitelerden biri. Siteden şimdiye kadar 2 kez alışveriş yaptım, yaptığım alışverişlerden birini sizlerle paylaşmıştım. Okumak isterseniz; tık tık

2. Isotrexin: Hergün en az abartısız 35-40 kişi bu kelimeyi aratması, ilacın bu kadar popüler olduğunu bilmiyordum. Okumak için; tıklayın.

3. Avon Mineral İçeren Siyah Maske: Daha deneyip yazdığım şaşırtıcı bir tıklanma sayısı olmuştu. Gerçekten beğendiğim bir maske oldu, sevgilim yıkanması zor ya desede, ikimizin denediği ve yazdığım yazıyı okumak isterseniz; buraya buyrun

4. Avon Our Story Kullananlar: Hatırlarsanız geçen ayda çok aranan kelimelerden biriydi. Okumak için buraya. 

5. HC ovex yorumları: Ürünü hem deneyimleme şansım olmuştu hem de 5 kişi benim gibi bu şansı edinmişti. Başarılı bulduğum bu ürüne göz atmak isterseniz şöyle buyrun.

6. I love vücut scrub, watsons : Kokusu da kalıcı olsa vazgeçilmez olabilirdi, yine de beğendiğim, işlevini yapan bir üründü. Yazısı için tıklayınız.

7. Oriflame Essentials Fairness: Deneyimlerini duyup merakımı çalan bir ürün olmuştu. Aynen şipariş verdim, yazısını yazdım, soranlara hep önerdim. Pişman değilim :D 
Özellikle koltukaltında kara kara bir görüntü olan ve bundan şikayeti olan kişilere öneririm.
Okumak için buyrun --> Essentials

8. Oriflame Yüz maskesi: Oriflame Yüz Maskelerim başlıklı bir yazım vardı. Kullandığım 3 ürünü değerlendirmiştim. Yazısı burada. 

9-10. Geçen ayda dediğim gibi yazdığım günden beri okuma trafiği en yükseklerde olan yazılardan biri. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü alışverişinde de Hızlı Uzama etkili ürününü aldım fakat halen deneyimleme şansım olmadı.
Restorex Anzer Bitkisi içerikli şampuan yazısı için tık tık


Arama kelimelerini istisnanız her akşam incelerim. Bazen öyle komik, öyle garip şeyler ile bloga gelenler var ki! Bazılarını ne siz sorun ne ben söyleyeyim :) 

Bir ayı da böyle bitirmiş olduk. Mayıs ayı yazısında görüşmek üzere!


Sevgiler.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Güzel bir yazı dizisiymiş tatlım :) Hayırlı olsun devamı gelsin :)

    YanıtlaSil
  2. Bazen öyle cümlelerle gelenler oluyor ki, benim blogumda ne bulduklarını anlamakta zorlanıyorum:) Cidden güzel bir yazı dizisi canım . Devam etmelisin :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben