Zambak ve Gardenya : Avon Naturals Body Sprey

Pazar, Mayıs 25, 2014

Herkese mis kokulu Pazarlar!

Bugünün konuğu Avon Naturals Body Spreylerden biri olan Zambak & Gardenyalı Vücut Spreyi.

Yazın sık sık tazeleyeyim, hafif olsun & mis gibi koksun mu diyorsun, o zaman;

Zambak ve Gardenya - Avon Naturals Body Sprey - Avon - Vücut Spreyi - Avon Vücut Spreyi kullananlar - Avon vücut spreyi çeşitleri

Özellikle yaz ayları, çoğu kişi gibi çiçek kokularına yönelirim. Yazın ağır sıcağında daha farklısı çekilmez oluyor, değil mi?

İlk sıktığınızda ağır gibi gelse de hemen arkasından hafif ve çekici çiçek kokusunu hissediyordunuz. Tahmin edersiniz ki bir parfüm kadar kalıcı değil. O yüzden gün içinde birkaç kez tazelemeniz gerekebilir. Ağır bir kokusu olmadığı için ben sık sık tazeliyorum. Ayrıca bu spreylerin farklı farklı çeşitlerini hem evde hem de işyerindeki dolabımda bulunduruyorum. Azalmaya yakında çantamda yerini alıyor, özellikle otobüs, izban veya metroda ki zaman zaman karşılaşılan yazın getirdiği ve kişisel temizliğin aksatılması sebebiyle de ortaya çıkabilecek ağır kokulardan uzaklaşmanızı sağlayabiliyor. Hemen bileğe ufak bir fıs fısss!

Zambak ve Gardenya - Avon Naturals Body Sprey - Avon - Vücut Spreyi - Avon Vücut Spreyi kullananlar - Avon vücut spreyi çeşitleri

Gördüğünüz gibi ufak bir vücut spreyi koleksiyonum olabilir!

Avon Naturals vücut spreyleri bağlı olduğu seriye ve zaman zaman yapılan indirimlere göre fiyatı değişmekle birlikte, genellikle 100ml lik boyları 6 TL gibi uygun bir fiyata katalogtan sipariş ederek alabilirsiniz.

Sizlerde benim gibi vucüt spreyi kullanmayı seviyor musunuz?
Ürünlerden herhangi birini deneyip beğendiniz mi?
Hangi vücut spreylerini önerirsiniz?


Sevgiler <3

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

6 yorum

 1. fiyatı cok uygunmus denemek lazım:) mimledim seni bu arada sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım ben o mimi yapmıştım :) Sevgiler

   Sil
 2. Cok guzel koktuklarna eminim denenmeli:)

  YanıtlaSil
 3. Vücut spreylerini ben de çok seviyorum ama henüz Avon'unkileri denemedim. Uygun fiyatlı olmaları da çok iyiymiş. Elimdekiler bitse de yeni yeni ürünler denesem diye düşünüyorum ama özellikle de vücut spreyleri çok bereketli oluyor. Bitmiyorlar bir türlü :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende hep bunlardan kullandım. Bu haftasonu I Love serisinin vücut spreylerini de almak istedim Mango&Hindistan Cevizi kalmıştı. Onlarında kokusu garip geldi. Diğerlerini bulunca gözüm onlarda. Birde Clarins vardı sanırım :)

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben