Karışık Alışveriş- Bayram İndirimleri ( Yves, Boyner, Rossmann, Gratis, Yücel Parfümeri)

Perşembe, Temmuz 31, 2014

Merhabalar,

Daha bayram başlamadan, indirimlerden faydalanmaya başlamıştım. Devam eden süreçte her dışarı çıkmama birkaç parça şey almaya devam edince sizlere toplu olarak neler aldım göstermek istedim =)

Bayram İndirimi - Alışveriş - Gratis - Yves Rocher - Boyner - Rossmann - Watsons
İlk olarak Gratis' ten başlayalım;

Aslında gidiş amacım tamamen eklips fırça özellikle far, dağıtma fırçası niyeti ileydi. Fakat far fırçaları yoktu, geçen ki Rossmann alışverişinde eyeliner alınca, eyeliner fırçam yok alayım yedekte durur denemiş olurum niyeti ile alındı. Fiyatı 3.95 TL.

Benri makyaj düzeltme çubuklarından alacaktım, fakat Gratis baya bir bozaltılmıştı, bu nedenle kulak çöpünde aldım. Fiyatı 1.75 TL Daha önce de bunları kullanıyordum zaten =)

Rossmann alışverişi ise bakımlışeyler'in bahsettiği maskeyi merak edince gelişti =) Aslında bu 10 ml lik seyahat boyunda olanını alacaktım ama onlar 3.5 TL gibi bir fiyatı vardı. Saç tipi benzer kişilerden güzel yorumlarda okuyunca büyük boyunu 5,49 TL gibi bir fiyata aldım. Birazdan denenecek.
Note Cosmetics - Note - Note Oje - Sienna Red -

Boyner' e NOTE kozmetik ürünlerine bakmak için uğradım. Yücel Parfümeri'de satılacağı söylenmişti git gel git gel, ben sormaktan onlar gelmedi demekten yorulmuşken, Boyner'de satılmaya başladı. Basın kutusu gelecekti sözde, aman ne beklicem artık =) Neyse ojelerini merak ettim ve denemek amaçlı 2 tane kaptım. Belki diğer kozmetik ürünleri ilerleyen günlerde denenebilir. Tanesi 2.5 TL.

Yves Rocher'a gelecek olursak yine çoğunluğun memnun kaldığı Besleyici Şampuanı denemek için aldım. Duş jeli stogum azalmışken daha önce kokusuna bayıldığım Kahve Çekirdeği içeren duş jelini de kapıverdim. 28.80 tutan alışverişim indirim iler 17.80 TL ye denk geldi.

Son olarak çoğunluğu aldığım Yücel Parfümeri'de. Son zamanlarda Watsons-Gratis'ten çok buraya gider oldum. İndirim zamanları kimi ürün Rossmann'da çok uygunken kimi burada çok uygundu. Okuduğum indirim yazılarından benzer şeyleri aldıklarımızla kıyaslayınca daha uyguna almış olduğumu görünce sevindim :)

Palette saç boyaları 8.5 TL'di. Daha öncede bu fiyataydı. Bayram kampanyası ise 1 adet palette alana seçtiği Gliss şampuan 13.90 değil 5 TL imiş. Annemde 1 adet denemek için aldı. Çalışanların çoğu bu ürünü kullanmaktaymış ve çok memnunlarmış. ( Daha sonra Rossmann'da Glis boya + küçük boy şampuanı 8.90a gördüm) 

Maybelline kajal 3 TL ye inmişti, rossmannda 4.75 gibi bir fiyata gördüm gene uygun almış oldum. Flormar aseton ise asıl mağazada 8.5 TL'ye satılırken burada indirimsiz hali 7.5 TL di. Halen Nisan'da aldığım sapasağlam. Ama yakında biteceğini tahmin edip yedekledim. Gerçekten memnunum.

Avon ve Oriflame'den yaptığım ufak alışverişlerim kaldı geriye. Daha da birşey almam =)

Siz indirimlerden faydalanabildiniz mi?
Çabuk dene dediğiniz ürün var mı =)

Sevgiler

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

7 yorum

 1. Guzel gunlerde kullan canım hepsini:)

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullan hepsini. Saçlarım ile hep başım dertte bu yüzden en çok Isana Maskeyi merak ettim :)

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan. Ben saç maskesinin büyük boyu olduğunu fark etmemişim bile. Fiyatı da çok uygunmuş, bundan sonra büyük boyunu alırım arada saç kremi niyetine de kullanırım :)

  YanıtlaSil
 4. Hepsini güle güle kullan ilke. Şu flormarın esay & go asetonunu çok merak ediyorum bende bi türlü elim gitmedi. ama şimdi sende az önce de Görkemde (your face my canvas) görünce hemen denemek istedim.

  YanıtlaSil
 5. Güle güle kullan babby :)

  YanıtlaSil
 6. Güle güle kullan maskenin deneme boyu bende kullanıyorum :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben