Çok Canım Acıyor.

Çarşamba, Ağustos 27, 2014

Merhabalar,
Geçenlerde bir tag vardı; bilinmeyen yönlerimdi sanırım.
Belki sebepsiz bir yazıdır bu bilemiyorum. Konsepte tamamen aykırı ama benim sayfam değil mi herşeyden biraz işte. O nedenle hem kendimle dertleşmiş, hemde tag e ait birşeyler cevaplamış olurum. 

1990 doğumluyum. 1.76 boylarında esmer, kilo problemi olan boyumdan göstermesem de hep bundan şikayet etmiş, al verlerle uğraşan biriyim. Asıl konu bu değil de, haydi yazayım dedim. Saçmalayarak kendimi sakinleştirebilirim belki.

Hayatta herşeyden çok birini sevdim. Bugünlerde hiç iyi değiliz biliyorum. Böyle olmasına sebebiyet belki benim. Çünkü ben kızarak severim. Babamdan almışım sanırım bu özelliği de o da hep kızardı, bilirdim ama çok severdi bizi. Kim sevmez ki çocuklarını, kim ister kılına zarar gelsin. Ama o hep kızarak sevdi, belki de askerliğin getirdiği birşeydi ya da ailenin genlerinden diyelim..


Soğuk biriyimdir. Uzaktan, hani yanınızdan geçerim İngiltere Kraliçesi sanki ne hava dersiniz de Kül Kedisiyimdir. Kısacası baya kalın duvarlarım var. Belki de kızarak sevmekten olsa gerek, kendimi koruma şeklim iste. Hayvan bile kamuflaj yapıp doğada kendini korurken, insan niye korumasın ki..

Sessizim, sakinim biraz da içime atarım. Duvarlarımı yıktım mı susmak bilmem. Çok tanıdığım, çok ahbabım vardır ama sayılı dostum vardır. Onların beni tanıdığı ve bildiği gibi, diğer arkadaşlarım bilemez elbet. Kimseyle oturup, derdimi ,tasamı, hastalığımı sağlığımı konuşmam. Ağrıdan veya acıdan ölüyor olsam da kimse farketmez. Çoğu zaman arkadaşlarım böyle birşey olduğunu duyduğunda kızarlar ve çok şaşırırlar. Böyleyim...

Birde çok severim. İyi, kötü, güzel, çirkin, dost, düşman herkesi, herşeyi hep severim. Kıyamam çünkü. Konuşmayabilirim, tavır alabilirim ama herkese hakkettiğini veririm. Düşmanım da olsa doğruysa ve hakkediyorsa onu savunurum. 

Birde enterasan bir şekilde çoğu kez olmadan olanları rüyamda görürüm yada her seferinde insanların yalanları önüme cevap olarak konulur. Bulmak istediğimden de değil, Allah biliyor ya hep karşıma çıkar. Aldatılmayı ve aldatmayı sevmem yalanı sevmediğim kadar. Babam da aldatsa, aldatmıştır bir kere. Kim olduğu farketmez.

Genel olarak aklıma gelen bunlar. Birde birini çok sevdiğimi söylemiştim değil mi?  Bazen öyle çok seviyorsunuz ki; ne neden olduğunu biliyorsunuz, ne neyi olduğunu. Nasıl oluyor da insan öyle çok sevebiliyor , bilemiyorum. Nasıl oluyor da insanlar birbirine geç kalabiliyor ? Belki de şairin de dediği gibi ayrılıkta sevdaya dahildi. 

Bir gün olur da öldüğümü duyarsan eğer cenazeme gel olur mu? O zaman çiçekler biter belki gözyaşlarında. İşte o zaman hatırla, ben güzel gülümserdim sen bana geldiğinde. Gittin ya çiçeklerim soldu, bak geldin yine bana güneş doğdu.

Allah kimseye dayanamayacağı acı vermesin. 

Kendinize iyi bakın. 


Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

5 yorum

  1. seni üzen şeyi anlayamadım :( ama inan hayat çok kısa. fazla üzme kendini, geçer umarım...

    YanıtlaSil
  2. sizi çok yakıştırıyordum birbirinize düzelir aranız umarım..

    YanıtlaSil
  3. Keşke ördüğümüz kalın duvarları yıkabilsek de sadece içimizdeki sevgiyle dokunabilsek karşımızdakine. O zaman çözülmeyecek hiç bir sorun kalmaz. Canım benim sıkma sen canını. Her ilişkide iniş çıkışlar olur mutlaka. Umarım en kısa sürede düzelir aranız.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben