Neyi Aramıştınız? #Temmuz 2014

Salı, Ağustos 12, 2014

Merhabalar,

Her ay olduğu gibi yine 'Neyi Aramıştınız' köşesine kaldığımız yerden devam edelim mi?  Ama bir önce ki ayı merak ediyorsanız, hemen şuraya alayım sizleri.


1. Isotrexin: Yeter be ya diyenler olabilir. Köşenin ilk başını çekiyor, halay başı hep aynı kızlar :) Gene de okumayan varsa, buyursun.

2. Avon Extra Lasting Ruj: Avon'un bu serisinin dışı değişti yenilendi falan ama okuma ısrarı değişmedi, hazır yeni seriden almışken başka renkleriyle ilerde yeniden yazmalı sanırım. Okumak isterseniz, buraya tıklayın.

3. Avon Our Story: Severek kullandığım bitirdiğim bir parfümdü. Gene alabilirim.  Kokuyu Sexy 212' ye benzeten bir ben miyim acaba?? Yazısı için tık tık.

4. Avon siyah maske: Sanırım benim deneyimim ile alıp denemeyen arkadaşım yok. Memnuniyeti yüksek bir ürün oldu. Fİyat/ performans bakımından iyi ve denenebilir. Benim halen depomda var. Okumak isterseniz, yine demirbaş olmuş bu yazı için tıklayınız.
5. Avon Femme: Severek kullandığım, 2. şişenin bitmek üzere olduğu Gardenya, Manolya, Amber gibi kokuların bir arada olduğu ürünün yazısını okumak isterseniz, şöyle alayım sizleri.

6. Avon Kadınlar Kulubü: Bilmem ki?

7. Elidor Parlaklik Saclar: Sanırsam şuradaki yazıyı arayanların içindi. Ben çokta memnun kalmamıştım. Kullandıysanız yorumlarınızı bekliyorum :)

8. Garnier Saf ve Temiz BB Cream: Bilmeyen yok bu ürünü ama buyrun yazısı burada.

9. Maskara ve Rimellin Farkı Nedir? : Aslında ilk çıkan maskara Rimmel markasına ait olduğu için birçok konuda dilimizin alıştığı kağıt peçete havlu değilde hadi Selpak alalım tarzı birşey.. Bunla ilgili yazı paylaşmıştım.  Çok eski yazılardan biri, okumak isterseniz buraya

10. Oriflame Essentials Fairness Cilt ren: Bir ara 3-4 kalıp kullanmışımdır. İşlevini gören fiyat / performans bakımından başarılı bir ürün. Halen oriflame siparişi girilince hem arkadaşlarım hem ben alır, elimizin altında bulundururuz. Hatta ürün öyle birşey oldu ki sürekli nereden satın alırım, bana ürünü ulaştırır mısın, satıyor musun gibi mailler alıyorum... Rossman bayiliği verir misin tarzı mesajlar mı dersin neler neler =) 
Okumak isterseniz, şurada...

Geçen ayda durum böyleydi. Ağustos ayı kelimelerinde görüşmek üzere :)


Sevgiler.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben