Yeni Listerine®Total Care Sensitive ile diş hassasiyetinden kurtulun !

Perşembe, Ağustos 07, 2014

Sıcak bir bardak kahveya da bir kaşık dondurma sizin için ağrılı bir deneyim ise, yalnız değilsiniz.  Diş hassasiyeti en sık görülen rahatsızlıklardan biri olup, pek çok kişi bu durumdan şikayetçidir.  Hemen panik olmayın, dişlerdeki hassasiyet zor ve rahatsız edici bir diş tedavisinin habercisi değil. Ancak yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyen bu durum, ağız sağlığınızı iyileştirmeniz gerektiğinin en önemli işareti.

 Yeni Listerine®Total Care Sensitive

Dünya’nın en çok tercih edilen ağız bakım ürünü Listerine®, hassasiyete karşı yepyeni bir ürünü Türk tüketicileri ile buluşturuyor: Yeni Listerine®Total Care Sensitive.
Yeni Listerine® Total Care Sensitive,diş eti çekilmesine neden olan bakterilere etki ederek, diş sinirlerini koruyarak ve diş minesini güçlendirerek diş hassasiyetine karşı 3 aşamalı koruma sağlar.
4 esansiyel yağ içeren özel formülü ile ağzın tümünde bakteri plağı ile savaşır; dişlerin üzerinde yer alan ve diş eti çekilmesine neden olan bakteri plağı oluşumunun önüne geçer.
Diş sinirlerini koruyarak, dişlerde hassasiyet oluşmasını engeller.
İçeriğindeki florür sayesinde diş minesini güçlendirir, çürüğe karşı dişleri korur.  Ağzın tamamında etkili olan Yeni Listerine®Total Care Sensitive, dişlerin tüm yüzeylerine ulaşır.  Diş minesinin etkili bir şekilde kendini onarabilmesini sağlar.
Yeni Listerine®Total Care Sensitive, çok yönlü koruma sağlayarak, diş hassasiyeti problemini engeller.
Sadece eczanelerde satışa sunulan Yeni Listerine®Total Care Sensitive;
  • Dişlerdeki hassasiyete karşı çok yönlü koruma sağlar
  • Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır
  • Bakteri plağı oluşumunu azaltır ve önler
  • Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar
  • Nefesi tazeler
  • Çürüğe karşı dişleri güçlendirir.

Fırça ve diş ipinin ulaşamadığı alanlarda etkili olan LISTERINE® ürünleri, günde 2 kez diş fırçalamadan sonra kullanıldığında komple ağız sağlığını korur.  Sadece bir kullanımda bakterilere karşı etkisini gösteren LISTERINE®, komple ağız bakımı sağlar ve diş fırçalama sonrası ağızda kalan bakteri plağının yüzde 70’e kadarını temizler.
Tavsiyeedilentüketicifiyatı: 250 ml:11,90 TL 500 Ml: 19,90 TL

*Basın Bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben