Ana içeriğe atla

Yeni Listerine®Total Care Sensitive ile diş hassasiyetinden kurtulun !

Sıcak bir bardak kahveya da bir kaşık dondurma sizin için ağrılı bir deneyim ise, yalnız değilsiniz.  Diş hassasiyeti en sık görülen rahatsızlıklardan biri olup, pek çok kişi bu durumdan şikayetçidir.  Hemen panik olmayın, dişlerdeki hassasiyet zor ve rahatsız edici bir diş tedavisinin habercisi değil. Ancak yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyen bu durum, ağız sağlığınızı iyileştirmeniz gerektiğinin en önemli işareti.

 Yeni Listerine®Total Care Sensitive

Dünya’nın en çok tercih edilen ağız bakım ürünü Listerine®, hassasiyete karşı yepyeni bir ürünü Türk tüketicileri ile buluşturuyor: Yeni Listerine®Total Care Sensitive.
Yeni Listerine® Total Care Sensitive,diş eti çekilmesine neden olan bakterilere etki ederek, diş sinirlerini koruyarak ve diş minesini güçlendirerek diş hassasiyetine karşı 3 aşamalı koruma sağlar.
4 esansiyel yağ içeren özel formülü ile ağzın tümünde bakteri plağı ile savaşır; dişlerin üzerinde yer alan ve diş eti çekilmesine neden olan bakteri plağı oluşumunun önüne geçer.
Diş sinirlerini koruyarak, dişlerde hassasiyet oluşmasını engeller.
İçeriğindeki florür sayesinde diş minesini güçlendirir, çürüğe karşı dişleri korur.  Ağzın tamamında etkili olan Yeni Listerine®Total Care Sensitive, dişlerin tüm yüzeylerine ulaşır.  Diş minesinin etkili bir şekilde kendini onarabilmesini sağlar.
Yeni Listerine®Total Care Sensitive, çok yönlü koruma sağlayarak, diş hassasiyeti problemini engeller.
Sadece eczanelerde satışa sunulan Yeni Listerine®Total Care Sensitive;
  • Dişlerdeki hassasiyete karşı çok yönlü koruma sağlar
  • Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır
  • Bakteri plağı oluşumunu azaltır ve önler
  • Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar
  • Nefesi tazeler
  • Çürüğe karşı dişleri güçlendirir.

Fırça ve diş ipinin ulaşamadığı alanlarda etkili olan LISTERINE® ürünleri, günde 2 kez diş fırçalamadan sonra kullanıldığında komple ağız sağlığını korur.  Sadece bir kullanımda bakterilere karşı etkisini gösteren LISTERINE®, komple ağız bakımı sağlar ve diş fırçalama sonrası ağızda kalan bakteri plağının yüzde 70’e kadarını temizler.
Tavsiyeedilentüketicifiyatı: 250 ml:11,90 TL 500 Ml: 19,90 TL

*Basın Bültenidir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

HADA LABO TOKYO 3 HYALURONİK ASİT İÇEREN KIRIŞIK KARŞITI LOSYON VE GÜNDÜZ KREMİ İNCELEMESİ

Gratis' te satışı yakın zamanda başlayan içeriğinde Hyaluronik asit, Kolajen, Retinol, Ginseng, Lactobasillus gibi fermetler ve peptitler gibi önemli içerikler ile drugstore de bulunan, kalbimin çarpmasına sebep olan bir marka ve ürünlerinden bahsedeceğim bugün sizlere: Hada Labo Tokyo serisi. İçerik, fiyat ve performans açısından muhtemelen markayı farkettikçe ve denedikçe çoğu güzellik blogunda göreceğiz.  Aslında  Japonya'da en çok bilinen ve satan markası Hada Labo markasının daha ulaşılabilir ürünleri, birçok ülkede Hada Labo Tokyo olarak piyasaya sürülmüş. Detaylı araştırınca Polonya' da Rohto ilaç firmasına ait Dax Cosmetics tarafından üretildiğine ulaştım. Sitelerinden bakınca Cashmere, Celia, Dax Men, Dax Sun, Perfecta, Yokskine gibi bilindik markalarla piyasada yer ettiklerini görüyorsunuz. Hada Labo Tokyo' nun Türkiye' ye gelen ürünlerinde temizleyici, losyon, serum, göz kremi ve nemlendirici kategorilerinde olmak üzere toplam 8 farklı

ZİAJA MANUKA AĞACI YAPRAĞI ÖZLÜ TONİK - MANUKA TREE PURİFYİNG ASTRİNGENT FACE TONER

Cilt bakım rutiniminde olmazsa olmazlardan biri tonik olsa gerek! Tonik kullanmayı seviyorum çünkü cildimi temizledikten sonra nemlendiriciye hazırlamak için gerekli bir basamak olarak görüyorum. Bugün güzellik blogumun konuğu  Ziaja Manuka Tree Face Toner.  Ziaja markasından kısaca bahsetmem gerekirse; 2 eczacı tarafından kurulan Polanya menşeili bir marka. Ülkemizde kozmetik mağazalarında drugstore olarak ürünlerine ulaşabiliyoruz. Fakat markanın dermokozmetik olarak ürettiği ürünler henüz ülkemizde yok. Ziaja bildiğim kadarıyla hayvan testi yapmayan cruelty free bir marka. Ürünün ambalajı renkli ve şeffaf. İçerisinde ne kadar ürün bulunduğunu görebiliyorsunuz. Ucuz plastik şişe gibi görünüyor olabilir ama kaliteli, eşit dağıtan bir fısfısa sahip. Düşmelere karşı şişe ve fısfıs oldukça dayanıklı.  Manuka Ağacı Yaprağı Özlü Tonik ' in vaadleri şu şekilde: Yağlı ve karma ciltlerde, sıkılaştırmaya ve arındırmaya yardımcı. 14 yaş üstü kişiler için uygun. Ürün etiket

AVON FAR AWAY, GLAMOUR VE INFINITY PARFÜM YORUMLARI

 Yazın son günlerinden sonbahar aylarına geçerken parfüm tercihlerimde bazı değişiklikler oluyor. İşte tamda böyle bir zamanda Avon 'un 25. yılına özel tarafıma yollanmış olan  Far Away Parfüm  çeşitlerini konuşalım mı?   Gördüğünüz gibi bu setin içinde  Far Away EDP, Glamour  ve  Infinity  olmak üzere üç farklı koku bulunmakta. Aslında seride  Far Away Gold, Bella ve Exotic Edp  adlı ürünlerde var fakat henüz onları denemedim. Her birinin kendine has akılda ve vücutta kalıcı kokuları olduğunu düşünüyorum.  FAR AWAY GLAMOUR EDP  Klasik kokuyla bundan yaklaşık 15 sene önce tanışıp şişe şişe kullanan biri olarak Far Away Edp çeşitlerini denemek beni aşırı heyecanlandırdı. Gelen üç parfümden hangisi ilk tercihin olurdu derseniz kesinlikle Far  Away Glamour EDP  derim.  Parfümü ilk sıktığım zaman Frenk üzümü belki biraz greyfurt ve portakal çiçeği karışımı bir kokunun, nergis ve vanilya ile olan harmanını hissediyorum. Bir sürü sonra biraz misk biraz paçuli kokusu... Aklıma gelen ve hi