Avon Luck For Women EDP #Parfüm

Pazar, Eylül 28, 2014

Merhabalar,

Sıklıkla yazdığım ürün çeşitlerinin başını çeken konulardan biri parfüm/vücut spreyleri olsa gerek. Çünkü yeni bir koku çıktıysa, gördüysem hemen dener bundan 1 şişe deneyeyim gideri var diyip alıveririm.

Avon - Avon Luck EDP - Luck parfüm - Avon yeni Luck Bayan Parfüm deneyenler- Luck Fragnance
Bu aralar sevgili kardeşim parfüm sponsoru gibi oldu yeni bir şey gördü mü al dene bakalım nasıl deyip önüme koyuveriyor. Luck' ta onlardan biri. 
Luck Parfümün yüzü Dünya Tenis Yüzü Maria Sharapova olmuş. Parfümün tanıtımında ' Sizi geceden gündüze sarmayalayan çok özel bir koku.

Parfüm katalogta oryantal-çiçeksi-meyveli kokular sınıfında yer almakta ve içeriğinde baskın olarak gül yaprakları, beyaz çiçekler ve meyveler yer aldığı belirtilmekte. Kataloglarda en eksik bulduğum şey; içerik! Adam gibi tek tek parfümün içeriğinin yazılmamasını hiç anlamış değilim. Belki o meyveye, çiçeğe hassasiyeti olan var? Zaten her parfümün testerıymış alırken temsilci sana gösteremeyebiliyor ya da katalogta her sayfa da bunların kokusu olmayabiliyor. Şu konu da bu katalog satışı yapan firmalar bir şeyler yapmalı bence!!!

Avon K11 - Avon - Avon Luck EDP - Luck parfüm - Avon yeni Luck Bayan Parfüm deneyenler- Luck Fragnance


Parfümü ilk sıktığınızda yoğun şekerli meyveli bir koku hissediyorsunuz. Bana özellikle bu ilk koku çok ağır geldi. Derken ilerleyen 10-15 dk sonra koku daha çiçeksi ve oryantal hal almaya başladı. Orta nota ve alt notadaki içeriğinin bıraktığı o tınıyı çok beğendim. İçeriğin de tam olarak ne olduğunu kestiremedim vanilya var desem yok portakal çiçeği var desem emin değilim,. Tanıdık notalar olsa da adını koyamadım. Kataloğa bakayım dedim o da turunçgil, beyaz çiçekler ve kırmızı meyveler deyip kestirip atmış.

Kısaca hissettiğim kadarıyla;

Üst nota: Bergamot, Mandalin, Böğürtlen yada Ahududu

Orta nota: Kestiremediğim hafif çiçek kokuları. (Araştırmalarıma göre Bir gecelik gelin çiçeği bunlardan biri)

Alt nota: Sandal ağacı

Koku kalıcılık bakımından geçer not aldı. Neredeyse günün yarısından fazlasında kokuyu kendim bile hissettim. Hipotalamusun koku merkezine noldu yahu? :P

Ürünün katalog fiyatı 48.90 TL' olarak belirlenmiş.Kampanya 11 kataloğundan bu ürünü alana yanında sade ama şık siyah bir kol saati de hediyeymiş. İlgilenenlere duyurulur! :)

Avon - Avon Luck EDP - Luck parfüm - Avon yeni Luck Bayan Parfüm deneyenler- Luck Fragnance - Skeleton Detail Saat

Mis kokulu günler!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

7 yorum

 1. Şekerli bir koku. Fena değil :)

  YanıtlaSil
 2. Cok guzel ve hos bir koku siktigimda herkes soruyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nasıl kokusu almak istiyorum ama emin değilim kullandin mi sen

   Sil
 3. Cok guzel muhtesem

  YanıtlaSil
 4. Bayiliyorumm bugün aldım çok kalıcı bir koku tavsiye ederim arkadaşlar

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben