Neyi Aramıştınız? #Eylül 2014

Pazartesi, Ekim 13, 2014

Merhabalar,Ayın klasik yazısı olan en çok nelerin arandığına dair olan kelimelerin bu ayki durağında aşağıdaki kelimeler var.
Bioderma Sebium Serum: Değişmeyen arama kriteri İsotrexindi bu sefer ise birlikte etkisini yorumladığım Bioderma Serum daha fazla arama ile bloga sizleri getirmiş. O zaman yazısı için tekrar tıklayınız.

Blog Satışı: Ufak bir blog satışı başlatmıştım. Yazısını okumak için veya halen satılmamışlarla ilgileniyorsanız buyrun.

Elidor Bukle Belirginleştirici Şampuan: Ürünle ilgili detaylı yazıyı okumak isterseniz sizi şuraya alayım.

Baby Ruj: Genel olarak şişirildiğini düşündüğüm, ama şirin tasarımı ve kokusunu nedeni ile sevdiğim bir ürün. Detaylı yazısı için buraya bakabilirsiniz.

Esssi Güzellik Merkezi Narlıdere: Yaşadığım durumu anlattığım yazım burada. Annem paket alacağı için devam ediyor. Belki etmeyi düşünürdüm ama tavırlarını düzeltmedikleri için şuan düşünmüyorum.

Pucca ve Geri Kalan Herşey Oku: Pucca serisini okumuştum. Bu kitapla ilgili yorumum şurada.

Restorex & Restorex a 111 : Ürünün yeni olan Hızlı Uzama Vaadlisini şu an denemekteyim. Bakalım ilerleyen günlerde yorumlarım sizlerle olacak ama daha önce denediğim ve yazısı blogumda olan Normal Saçlar için Anzer Bitkisi içerikli Şampuanın yazısını okumak için buraya tıklayın :)

www.ilkeee.com : Buyrun benim :)

Aliexpress Çanta Alışverişim: Aliexpress'ten çanta, takı ve telefon aksesuarı alışverişi yapmıştım. Çanta alışverişimi okumak ve aldıklarımı görmek isterseniz şöyle buyrun.

Eylül ayını da böyle bitirdik. Ekim yazısında görüşmek üzere..

Sevgiler.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben