4 Blogger 1 Ürün: Bebak Waterproff Eye& Lip Remover - Suya Dayanıklı Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi

Cumartesi, Aralık 20, 2014

Merhabalar,

Bugün konuğumuz Bebak Göz ve Dudak Makyaj Temizleyici ürünü. Biliyorsunuz ki birçok Bebak ürününü severek kullanmaktayım. Geçen sefer deneyimlememiz için yolladıkları El kreminin yanında bu üründe bizlere yollanmıştı. Peki bakalım bu da sevdiğim Bebak ailesi ürünlerinden biri mi?

Ürün çift fazlı bu nedenle kullanmadan önce kesinlikle çalkalamalısınız. Ardından pamuğuma dökerek gözümde bir müddet bekletip, çok fazla ovalamadan hafif bastır çek hareketi ile gözlerimi siliyorum. Günlük makyajımda ürün oldukça başarılı olsa da yoğun bir gece makyajında malesef beklentimi karşılamıyor. Fakat iki kere geçtikten sonra birde Bioderma H2O ile geçip işlemi garantiye aldığımı söyleyebilirim.  Peki dudakta? Açıkçası performansı çok iyi, hemencik çıkartıyor. Fakat kimse dudak için özel ürün almıyor, bu nedenle iki durumu da göz önünce bulundurmamız gerek.


Ürün tüm cilt tiplerine uygun. Ayrıca içerisinde papatya özütü var ve bence bu artısı. Çünkü bildiğiniz gibi papatya cilde bir sakinleme, rahatlama veriyor.  Ayrıca cilt rengini açmak için bazı maske ve bakım ürünlerinde kullanılmakta. Paraben free yani paraben içermemesi bence gene ürünün artılarından biri.

Aşırı yağlı olmasa da göz çevresinde yağlı bir his bırakıyor, eğer yüzünüzü ardından yıkarsanız muhtemelen bu sizin için hiç sorun olmayacaktır.

Ürün herhangi bir iritasyona, alerjiye sebep olmadı. Ben genelde hafif makyajları tercih ettiğim için ürünü günlük kullanım için tercih edebilirim. Fiyat/performans bakımından orta.

Ürün 150 ml.

Ürün puanım: 5/3


Gizem' in Blogu için buraya
Mehtap' ın Blogu için buraya ve
Pınar'ın blogu için şuraya tıklayarak ürün hakkındaki yorumlarını okuyabilirsiniz.

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter & Snapchat & Snupps kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Ben de günlük gööz makyajımı temizlemek icin mutlaka ilk once cift fazlı temizleyici kullanıyordum. Ardından Garnier kusursuz makyaj temizleme suyu ile üstünden geçip yüzümü yıkıyorum. Aslında Garnier'dan cok memnunum ama Bebak sevdigim bir marka. Denemek icin alabilirim :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben