Avon Gel Finish Nail Enamel - Royal Vendetta & Glimmer

Cumartesi, Aralık 13, 2014

Merhabalar,

Bugünkü sabah yazıma rengini, sürümünü, kuruma hızını ve kalıcılığını yani kısacası bir ojede aradığım çoğu şeyi karşılayan bu güzel mavi ve ona eşlik eden altın rengiyle başlayalım mı?


Royal Vendetta rengine katalogta gördüğüm an bitip almıştım. Hatta Avon'un yeni yıl katalogunda yeni 2 rengi gözüme kestirdim. Özellikle gece mavisi en sevdiğim renktir <3


Glimmer rengini de geçen gün kardeşim almış. Aslında altın rengi sürekli tercih edeceğim bir renk değil ama tek parmakta mesela siyahla kombinlendiği zaman çok şık duruşu olan bir renk! Hazır yılbaşı da geliyorken, bu rengi değerlendirebileceğimi düşündüm.

Her iki oje de , Gel Finish serisine ait. Serinin ojeleri parlak bitişli, kolay sürümlü ve orta hızda kuruyan yapıya sahip ojelerden oluşuyor. Speed Dry serisinin kuruma hızı bu seride de olsa tam olarak bu seri kalbimi fethedebilirdi.

Royal Vendetta, tek katta neredeyse hiç örtücülüğe sahip değil, yani 2. katı sürmeyi sevmeyenlere göre bir oje değil. Glimmer ise tek katta yoğun rengini verse de 2. katta daha da güzelleşiyor bence.


Malesef parlak bitişli olmasına rağmen gün sonunda Royal Vendetta daha mat bir görüntüye dönüyor. Top coat uygulaması yapmama rağmen 2. gün bile tırnaklarımdan çıkmadan kaldı.

Glimmer'i asetonlu pamukla tırnağımı sarıp 2-3 dk beklettikten sonra rahatlıkla temizledim. Royal Vendetta ise Flormar Easy Go Sponge ile rahatlıkla çıkartılabiliyor.

Ben ojeleri indirimliyken yanılmıyorsam 5 TL gibi bir fiyata almıştım. İndirimsiz fiyatları ise 16-17 TL civarı ama o kadar para vermeye gerek yok 2-3 katalogta bir indirime denk gelirsiniz ;)

Kısacası Avon Gel Finish serisi beğendim ve tekrar tekrar alışveriş yapacağım bir seri.

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

 1. merhaba
  nasılsınız?
  21 aralık blogger buluşmamıza beklerim
  http://ilkblogdenemem.blogspot.com.tr/2014/11/21-aralk-2014-te-6blogger-bulusmamz-var.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nazik davetiniz için teşekkürler ama farklı şehirlerdeyiz.

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben