Neyi Aramıştınız? #Kasım 2014

Pazartesi, Aralık 01, 2014

Merhabalar,
Geçen ay bloga sizi getiren ilk 9 kelime bunlar. Kimi alakalı kimi alakasız olsa da sayfama bu şekilde ulaşmışsınız. Daha önce konuyla ilgili yazım varsa başlığa tıklayarak okuyabileceğiniz şekilde bu yazıyı hazırladım. Şimdi hemen incelemeye başlayalım mı?
Clearskin: Sanırım Avon Clearskin'in birkaç maskesini ve yine seriye ait bir kaç ürün kullanmış, dolayısı ile yazmış olabilirim. Seçenek çok olunca en çok okunan 2 clearskin maske yazım bu ve şu. Okumak için tıklamanız yeterli.
Avon Tweed Oje: Avon'un ojelerini genellikle başarılı buluyorum. Özellikle speed dry oje serisi vaadi olan hızlı kuruma özelliğini yerine getiriyor. Ayrıca son çıkarttıkları gel finish ojelerde oldukça hızlı kuruyan ojelerinden.
Avon femme: Hep aranan ve çok okunan bir parfüm yazım. Sanırım 2. şişeyi bitirdim. 3.yü de alabilirim :)
Very Wide uvb uva and uva protection: Hiçbir bilgim yok :)
Watsons Kart Üyelik: Halen mi yahu ?  Basın bülteniydi sanırsam.
Clinique Chubby Stick: Detaylı bir inceleme yazısı yazmıştım. Genel olarak beğendim ama fiyat/performans/kalıcılık bakımından değerlendirecek olursam kalıcığı düşün olduğu için tekrar tekrar almam.
Sanal Pazar Parfüm: Daha önce alışveriş yaptığım alıcılarla ilgili yazı mı yazsam?
False Lash Effect : Yeni blog yazmaya başladığım zamanlar ki inceleme yazılarımdan biri hey gidi günler hey! Max Factor'un kuruyan maskarasını anlatmışım :)
Parfmevi: İlk önce firmanın yolladığı ürünleri deneyip, çekiliş yapmıştım. Daha sonra memnun kaldığım için arkadaşlarımla 2. ve 3. bir alışverişi yapmıştım. Sanırım birinden birini okumak için geldiniz :)

Kısaca çok aradıklarınız bunlardı.  Bu arada devam eden çekilişime katıldınız mı?


Sevgiler :)

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben