Aubrey Jojoba Meal&Oatmeal with Rosa Mosqueta Mask & Scrub

Pazar, Ocak 11, 2015

Günaydınlar,

Geçen sene bu zamanlar katıldığım bir etkinlik vasıtası ile Aubrey Organics ürünleri ile tanışma şansı elde etmiştim. 15ml lik bu seyahat boyları ile kimi zaman hiçbir işe yaramazken kimi zaman da hem ürünü tekrar almama hem de diğer potansiyel ürünlerine sarmama sebep olabiliyor, oldu da..

Aubrey Organics - Aubrey Jojoba Meal&Oatmeal mask&Scrub kullananlar - Aubrey Ürünleri kullananlar - Lilakutu Aubrey Organics

Ürüne geçmeden önce biraz firmadan bahsetmek istiyorum. Ürünlerinin içeriğinde petrol, paraben, suni reklendirici, katran vs gibi etkenlerin olmadığı gibi hayvanlar üzerinde test yapmayan; Organik sertifikası, vegan sembolü, tavşanı takip et simgesi, NPA onayı, UKK logusu ve BDHI sertifikasına sahip bir organik içerikli ürün yelpazesine sahip bir firma.

Ürün kuru ciltler için. Benim cilt tipim yazın yağlıya dönük karma, kışın kuruya dönük karma :) Ne özel bir cilt değil mi? Dolayısı ile iki şart altında da ürünü rahat 7-8 kere denedim. Halen 2-3 kullanımlık ürün mevcut.

Aubrey Organics - Aubrey Jojoba Meal&Oatmeal mask&Scrub kullananlar - Aubrey Ürünleri kullananlar - Lilakutu Aubrey Organics

Jojoba Yağının faydalarından daha önce biraz bahsetmiştim. O nedenle lafı uzatmayacağım ama cildi benim gibi olanlar için; yağlı ciltteki yağı dengelerken, kuru cildi ise nemlendirme özelliğine sahip olan 10 numara 5 yıldız diyebileceğim bir bitkisel içeriğe sahip. Son günlerde kaş diplerim pul pul olduğu için Moshos Garden' ın jojoba bakım yağını sürmeye başladım, bakalım bu özelliği de işe yarayacak mı?

Aubrey Organics - Aubrey Jojoba Meal&Oatmeal mask&Scrub kullananlar - Aubrey Ürünleri kullananlar - Lilakutu Aubrey Organics

Oatmeal nedir derseniz kendisi bildiğimiz ve bağırsak sorunu olanların tükettiği sıklıkla tercih ettiği yulaf; yine yağlı ciltler için iyi bir gözenek temizleyici, ciltteki yağı dengeleyici ve cildin daha pürüzsüz olmasını sağlayacak olan elde edilmesi kolay bir tahıl.

Ürünün kullanımı:

Ürün hem maske hem de scrub. Bir miktar ürünü alıp (fındık büyüklüğü) nemli yüzüme birkaç dakika masaj yaparak ve ovalayarak uyguladığım zaman scrub olarak kullanıyorken; yaklaşık 10-15 dk yüzümde beklettikten sonra yıkarsam ürün maske görevi görüyor.

Tanecikleri iri değil, cildi çizmeden nazikçe temizliyor. Hem yazın hem de kışın kullandığım bu ürün cildimde herhangi bir kuruluğa sebep olamadığı gibi kullandıktan sonra ardında yumuşacık bir his bıraktı. İçeriğindeki Jojoba yağından olsa gerek yazın biraz daha nemlenmiş ve yumuşak hissetmeme sebebiyet verdi. Yazın ardından nemlendirme ihtiyacı duymamış olsam da kışın son zamanlarda kurumaya çok meraklı cildimi hemen Fouf Day Cream ile nemlendirdim. Muhtemelen kuru ciltli arkadaşlarım nemlendirme ihtiyacı duyacaktır, hele ki soğuk kış günleri bu kadar yoğun hissedilirken.

Ürünü ister kendi sitelerinden isterseniz benim sıklıkla alışveriş yaptığım, alışveriş sonunda çeşitli testerların yollandığı ve alışveriş miktarına göre hesabınızda puan biriken Lilakutu'ya (LilaShop) üye olarak yada zaten üye iseniz şuradaki Aubrey Organics ürünlerini inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz.

Ürün puanım: 5/4


Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

8 yorum

 1. Ben de lilakutuyu denemek istiyorum ama bir yandan da ürünleri beğenmeyeceğim aylar olacaktır düşüncesi ile vazgeçiyorum. kararsız kaldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lilakutu tabi ki her zaman beğeneceğin ürünler ile tolu olmuyor ana Lilashop'tan istediğin ürünleri alabilirsin=)

   Sil
 2. Blogmda ki yanlış tarihli çekilişte uyardığın için teşekkür ederim, bende yeni paylaşan bir arkadaşta görmüştüm, tarihe bakmadan katılmışım. Dalgınlığıma geldi sanırım. Tekrar teşekkür ederim :):)

  YanıtlaSil
 3. Denemeye deger diye dusunuyorum..

  YanıtlaSil
 4. Aubrey'nin birkaç testerını ben de denedim ve gayet memnun kaldım, hatta denemek istediğim ürünleri vardı..Başka markalara dalınca insan unutuyor. Şimdi tekrar gözden geçirmek istiyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende 2-3 ürünü daha var, (seyahat boyu) içlerinden çok beğendiğim bu oldu. Mutlaka bir göz atın derim =)

   Sil
 5. Ben hiç kullanmadım ama güzel bir ürüne benziyor.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben