Listerine® Gücünü 21 Gün Deneyin!

Pazartesi, Şubat 16, 2015

Yapılan araştırmalara göre hayat kalitemizi artıran ve sağlığımızı geliştiren yeni bir alışkanlık edinmek için 21 gün yeterli oluyor! Dünyanın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen ağız bakım ürünü Listerine®, 1 Ocak – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirdiği kampanyası ile tüketicilerini 21 gün sırrını öğrenmeye davet ediyor. Eşsiz güçlü formülü ile ağzın tamamına ulaşan Listerine®, 21 günde ağız sağlığında fark yaratıyor. Sadece bir kullanımda bakterilere karşı etkisini gösteren Listerine®, günde 2 defa 30 saniye kullanıldığında, plak ve diş eti iltihabına karşı 24 saat koruma sağlıyor. 21 gün boyunca sabah ve akşam diş fırçaladıktan sonra günlük ağız bakım rutinine 20 ml Listerine® ekleyip, bu sürenin sonunda ağız sağlığındaki gelişmeden memnun kalmayanlara ise parasını iade ediyor. 

Listerine - Listerine Cool Mint - Ağız Bakım Ürünü - Ağız sağlığı

  Listerine® ile 21 gün: 
  1.gün – Daha ferah nefes! Her sabah ve akşam ağız bakım rutinine 20 ml Listerine® eklediğinde birinci günün sonunda ağız daha temiz olur. Listerine®, kötü ağız kokusuna neden olan bakterilerle savaşır, nefesi tazeler ve uzun süre ferah kalmasını sağlar.
7.gün - Daha az plak! Listerine®, diş çürükleri, diş eti hastalıkları ve ağız kokusunun başlıca nedeni olan bakteri plağı ile savaşarak etkin koruma sağlar. Düzenli olarak sabah akşam Listerine® kullanıldığında 7 günün sonunda dişlerin çok daha temiz ve pürüzsüz olduğu farkedilir. 

  14.gün – Daha iyi korunan dişetleri! Listerine®, diş eti hastalıklarının başlıca nedeni olan plağı önemli ölçüde yok eder. Diş eti hastalığı oluşumunu sadece fırçalama ve diş ipi kullanımına oranla azaltan Listerine®, düzenli kullanım ile diş etleri için daha iyi koruma sağlar. 

  16.gün - Dişler %42 daha güçlü! Düzenli Listerine® kullanımıyla diş çürüklerine sebep olan plak asitleri 16 günün sonunda %37 azalır. Bu sayede diş minesi daha iyi korunur, dişler güçlenir. 

21. gün - Daha güçlü temiz ve pürüzsüz dişler 21 gün düzenli Listerine® kullanımı ile ağızdaki plaklar %50 oranında azalır; diş etleri hastalıklara karşı daha iyi korunur. Listerine® 21 günde ağız sağlığını farkedilir oranda iyileştirir!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Bu ürünü çocuklar da kullanabiliyor mu ?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ürünün arkasından bakmak lazım, bu basın bülteni olduğu için bilemiyorum. Fakat yutma sorunu olmayan diş fırçalama eğitimi almış çocuklar kullanabilir bence :)

      Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben