Neutrogena® Ürünleri Zafere Koşuyor

Cumartesi, Şubat 14, 2015

Neutrogena® Göz Makyaj Temizleyicisi ve Neutrogena® Norveç Böğürtlenli El Kremi Watson’s Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde tüketicilerinin oyları için yarışıyor.

 Suya dayanıklı göz makyajını ve rimeli bile zorlamadan, gözü acıtmadan çıkaran formülü ile Türk tüketicisinin en çok tercih ettiği göz makyaj temizleyicisi olan Neutrogena® Göz Makyaj Temizleyicisi, Watson’s ödüllerinde yılın en iyi yüz bakım ürünü kategorisinde aday gösterildi.

Neutrogena® Göz Makyaj Temizleyicisi, watsons ödülleri, neutrogena, göz makyaj temizleyici

 Neutrogena®’nın içeriğinde efsane Norveç Formülü ile birlikte – 40 derecede soğuğa dayanabilen süper meyve Norveç Böğürtleni barındıran Neutrogena® Norveç Böğürtlenli El Kremi ise yılın en iyi cilt bakım kategorisinde bu senenin yıldız ürünlerine aday oldu. Neutrogena® Norveç Böğürtlenli Besleyici El Kremi’nin benzersiz formülünün, cildin doğal yapısıyla uyum içinde çalışırken nem seviyesini 3 kat* artırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
Neutrogena® Norveç Böğürtlenli Besleyici El Kremi - watsons ödülleri - neutrogena - el kremi

 Aday gösterilen Neutrogena ürünleri sizin de en sevdiğiniz kişisel bakım ürünlerinizden biriyse, Watson’s tarafından düzenlenen yarışmada oy verin, hem favori ürününüze destek olun, hem de 300 Watson’s hediye setinden birini kazanma şansını yakalayın. 

http://odul.watsons.com.tr/oyver 


 *Nem seviyesi indeksi, uygulandıktan sonra 7 saat

*basın bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben