Ren Keep Young and Beautiful Instant Beauty Shot

Çarşamba, Şubat 25, 2015

Yüzünüzü geleceğe dayanıklı hale getirebilir misiniz? Amacımızın yoğun yaşantıya, tempolu & uyanık geçen uzun saatlere, gittikçe artan zararlı dış etkenlere karşı inadına canlı ve enerjik görünmek olduğu bu günlerde, REN Skincare yeni inovasyonu ile tek damlada gençliği cildimizle buluşturuyor. İleri teknolojik jel serum Keep Young and Beautiful Instant Beauty Shot, uygulamanın hemen ardından yalnızca 30 dakika sonra cildi çok daha sıkı, pürüzsüz ve dolgun bir görünüme kavuşturuyor ve 6 saatin sonrasında da bunu koruyor.
Cildimiz hayranlık uyandıran bir yapıya sahip  ve  ideal ortamını korumak her gün   çok çalışıyor. REN  Keep Young and Beautiful  Instant Beauty Shot cildinizi yeniden yapılanmaya  “geliştirilmiş sıvı  teknolojisi”  ile destek oluyor.  Bu doğrultuda cildin su bağlama kapasitesini bütünüyle artırma ve ciltteki çukurları doldurma özellikleriyle ünlü hiyalüran  aktifleri kolaylıkla emilen bu serumun jel yapısı ile cildimize  sanki  onun doğal yapıtaşı gibi   davranarak nüfuz ediyor  ve  bağ dokular arasındaki bütünlükle elastikiyeti artırıyor. Sonuç ise,  cildimizde anlık sıkılaşmanın & yapılanmanın,  uzun süreli kalıcılıkla birleşmesi kavramıyla tanışması oluyor.

  Cildiniz sürekli yorgun, cansız görünüyor, elastikiyet kaybı ve sarkmalar ise gün geçtikçe daha mı çok belli oluyor? 

Gün boyunca hava kirliliği, elektronik aletlerden gelen radyasyon, uykusuzluk, serbest radikaller ile cildin kendisinin ürettiği yaşlanma sebepleri birleşince yüze bir maske gibi yapışan bu görünüme Keep Young and Beautiful Instant Beauty Shot makyajın üzerine uygulanma özelliği ile gün içerisinde ihtiyacınız olan nem ve enerji desteğini, bu pratik uygulamayla cildimize her an getiriyor. 

 Keep Young and Beauty Shot’ı deneyenler ne diyor? 

Klinik çalışmalara katılan kadınların  % 83’ü yalnızca 30 dakika sonra ciltlerinin çok daha sıkılaştığını,  %87’si çok daha dolgunlaştığını  ve  dermotologların %100’ü ise  katılımcılarda yalnızca 30 dakika sonra  cilt pürüzsüzleşmesinde artış olduğunu ve bunun 6 saat sonrasına devam ettiğini belirtiyorlar.  

 *Basın bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

8 yorum

 1. teşekkürler bilgilendirme için… http://smyrnaiiz.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 2. Güzel paylaşımlarınız var. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. Ürünü merak ettim doğrusu :) Bilgilendirme yazınız için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Önemli değil, bende basın bültenini okuyunca göz bebekelrimi büyüttüm :D Ürüne karşı beklenti büyük bakalım yakın zamandaa deneyenlerin yorumları ne olacak. Vaadlerini gerçwekleştirise tadından yenmez :)))

   Sil
 4. 40 yaşına girince ihtiyaç duymaya başlıyor gerçekten bu tür ürünlere,artık benimde ihtiyacımda var :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle. Ne kadar erken cildimize bakmaya başlarsak ileri yıllara o akdar çok yatırım yapmış oluruz=)

   Sil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben