Neyi Aramıştınız? #Şubat

Çarşamba, Mart 18, 2015

Merhabalar,

Bu ay biraz geç olsa da 'Neyi aramıştınız?' yazı dizisine kaldığımız yerden devam edelim. İlgili olduğunu düşündüğüm konulara başlıkta bağlantı verdiğim için tıklayıp, o yazılardan merak ettiklerinizi okuyabilirsiniz.Clearskin Pore Penetrating:  Sanırım bu maske aynı zamanda en çok okunan yüz maskeleri yazılarımdan biri. 

Avon Oje Sürme Fras: Tam olarak ne olduğunu anlamasam da blog da severek kullandığım birçok Avon ojeden bahsetmiştim. Oje diye aratıp bakabilirsiniz.

Gratis Alveriim: Blogta yine birden fazla karışık alışveriş yazısı bulunmakta... Son zamanlarda alışveriş yazısı yazmayı bırakmıştım ama demek ki bu yazıları aratıp, gelenlerde oluyor =)

Heraderma frsat: Sevdiğim bir polikliniktir. Fakat hiç fırsat sitelerinde kampanyaya katıldıklarını görmemiştim.. Cilt bakımı ile ilgili yazım şurada ve Heraderma' da Lazer Epilasyon'a başlamam ile ilgili yazım  da burada var..

Indirimlr.com: İndirimlr ile birlikte birkaç çekiliş yapmıştık, sanırım siteyi aratırken bunlardan birine denk gelen oldu...

Lirene kullananlar: Tam olarak hatırlamasam da burada ki bitenler yazımda bahsetmişim.

Oriflame geli creti ve puan hesaplama: Geliş ücreti ve puan hesaplama ile ilgili bir yazım yok, gelen koliden çıkan kağıtları inceleyin bence :)

Parfmevi: İlk tanışmamız firmanın iletişime geçip denemem için ürün yollaması, ardından çekiliş yapıp sizlerle paylaşmam ile olmuştu. Daha sonra iş arkadaşlarımla birkaç kez alışveriş yaptık. Daha önce dolum parfüm hiç kullanmamıştım. 

Watsonscard: Ne basın bülteniymiş arkadaş! :)

Acı Badem sütü kullananlar: Evet, ben! Hatta bunu 4 Blogger 1 Ürün konseptin de yazıp sizlerle paylaşmıştık. Bebak'ın birçok ürününü beğeniyorum..

Bloga sizi getiren kelimeler ilk başta çok standart kelimelerdi, son aylarda bu liste çok hızlı bir şekilde değişmekte. Bu da benim için iyi bir gelişme. Mart ayı kelimeleri ile kaldığımız yerden devam etmek dileğiyle..

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler !

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

  1. PAYLAŞIMLARINIZ ÇOK GÜZEL EMEĞİNİZE SAĞLIK

    YanıtlaSil
  2. bilgiler ve paylaşımlar için teşekkürler..

    YanıtlaSil
  3. Eskiden bana da çok standart aramalarla geliyorlardı ama son zamanlarda çok değişik aramalar var, enteresan geliyor :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben