Turuncu Kasa Alışverişi --> Organix Saç Bakım Ürünleri

Cumartesi, Mart 07, 2015

Merhabalar,

Turuncukasa' dan belirli ürünlerde %40'a varan indirim olduğuna dair bilgilendirme alınca siteye girip şöyle biraz karıştırdım. Daha önce Kozmela indiriminde aldığım Organix Brazilian Keratin Therapy Mask'ı severek kullanmakta olunca aynı zamanda şampuan ihtiyacım olduğundan ufak bir ihtiyaç alışverişi yapıldı.

Turuncukasa alışverişi - Turuncukasa Organix İndirimi - Organix şampuanları - Organix Coconut Water Şampuan - Organix Moroccan Argan Creme Shampoo - Brazilya Keratin Bakım Maskesi - Evde Keratin Bakımı

İki ürünü de %40 indirim ile 22.80 TL'ye almış oldum. Şuan sitede Coconut Water Shampoo halen 22.80 TL'ye alınabilirken Moroccan Argan Creme Shampoo %25 indirim ile 28.5 TL'ye satılmakta.

Ayrıca Turuncu Kasa'da az önce farkettiğim bir çekiliş varmış:


Turuncu Kasa'da bu alışveriş sırasında tek memnun olmadığım şey, yeni siteye geçtikleri için silinmiş puanlarım oldu. Durumu bildirdim, hesabınıza puanlar geri yüklendi deseler de maalesef defalarca denememe rağmen puanlarıma dair bir düzelme olmadı. En son 5 Mart'ta alışverişim gerçekleştikten sonra bana puanlarımı kurtarmam için bir indirim kodu verdiler. Artık bir sorun olmazsa bir sonraki alışverişte bunu değerlendireceğim.. 

Ayrıca bu şimdiye kadar onlardan yaptığım belki 5 belki 6 ya da 7. alışveriştir. İnsan bir kere de şu kutuya ufak bir tester atar yahu!! :)

Sürat Kargo'nun yavaş teslimatı dışında gayet memnun kaldığım bir alışveriş oldu.

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler <3

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

5 yorum

 1. Güle güle kullan canım. Detaylı yorumlarını da bekliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Hem ürünü tanıtıp hem fiyatını yazmak çok güzel.

  YanıtlaSil
 3. iyi günlerde kullanın sürat kargo iyiydi aslında ben çok menmunum ertesi gün ulaşıyordu

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel bir paylaşım olmuş

  http://kasimtok.blogspot.com/
  #BlogYazarlarıDayanışmaPlatformu

  YanıtlaSil
 5. Güle güle kullan. Organix aklımda olan bir marka benim de henüz denemedim. Saç bakımına takıntılı olduğumdan yakında denerim herhalde :) Yorumlarını bekliyorum.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben