4 Blogger 1 Ürün: Tyana Kozmetik Aguisu Poo Soap

Cuma, Nisan 17, 2015

Merhabalar,

Uzakdoğulu kadınların cilt konusunda ne kadar hassas olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Mesela kimi pirincin suyunu bile maske, tonik ya da yüz temizliğinde kullanırken kimi de daha enteresans şeyleri değerlendirebiliyor. Japonya' da birçok klinik ve spa merkezlerinde kullanıldığı söylenen Aguisu Poo markası'nın sabunu ve maskesi denememiz için Tyana Kozmetik tarafından gönderilmişti. Hollywood' un tanınan yüzlerinin de bu maskeyi kullandığı söylenince ilgimi çekmedi desem yalan olur.

Aguisu nedir?


Bülbül dışkısı 400 yıllar Geishalar tarafından kullanılıyormuş. Tyana Kozmetik' te bu ürün grubunu Türkiye pazarına getirmiş.

Üründen memnun kaldım mı?

Bana yollanan ürünün tam adı Uguisu Poo Clarifying Soap amacı ise iltahaplı ya da iltahaplı olmayan sivilceleri, her türlü akne çeşidi, komedon oluşumunu engellediği söylenen yağlı ciltlere şifa denilen sabun.

Ürün ciddi anlamda sivilcelerimi kuruttu. Sivilceleri kuruturken aynı zamanda yüzümü de kuruttu. Yüzümü sabunladıktan sonra cildim karma yağlıya dönük olmasına rağmen hayli gerildi. Cildimdeki lekelerin bir kısmının az da olsa açıldığını söyleyebilirim.

Ürünü başlar da gün aşırı kullandım fakat ilerleyen zamanlarda kurumayı azaltmak için 3 günde 1 kullanmaya devam ettim. Deneyimle sürecim ise yaklaşık 1.5 ay sürdü. Cildimi aşırı kurutmaya meyilli olmasını sevmesem de sivilcelerimi kurutmasını sevdim. Belki de uzun vadede kullanım sonucunda Geisha'ların sırrını anlayabiliriz, ne dersiniz? Daha önce ürünü deneyimleyen, duyan var mı? 

Ürün Puanım: 5/2.9

Ürün 80 gr eğer almak isterseniz şuradan 95 TL'ye alabilirsiniz. Tyana ekibine deneyimle fırsatı sunduğu için teşekkürler.

Gizem' in Blogu için buraya
Mehtap' ın Blogu için buraya ve
Pınar'ın blogu için şuraya tıklayarak ürün hakkındaki yorumlarını okuyabilirsiniz.

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler !

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

2 yorum

  1. Aslında okurken ilgimi çekti bu sabun ama fiyatının yüksek olması nedeniyle almayı düşünmeyeceğim bir ürün sanırım.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben