Hayat Yayınları Kitapseverleri Hayata Aşkla Dokunmaya Davet Ediyor!

Pazartesi, Nisan 27, 2015

Merhabalar,

Hayat Yayınları Aşkla Dokun Hayata teması ile yeni bir seri piyasaya çıkarttı. Seri 8 kitaptan oluşmakta ve her kitap birbirinden bağımsız olduğu gibi yazarları da birbirinden farklı.
Gülsima Ağlama Ne Olursun, kitabı renkli kapak tasarımı ile hemen okuyucuyu kendine çekiyor. Kitap kapağındaki 'Aşk, Aşk! diye atmıyorsa bir yürek, insanın göğsünde yük değil de nedir?' sözü ile insanı bir kez daha merakta bırakıyor. Yazar Ferhad Fani, gerek kitapta kullandığı dil gerekse karakterin Edebiyatçı olmasının verdiği etki ile dili oldukça edebi.. Yani kitapta bir an mesnevi bir an kaside okuyor gibi hissedebilirsiniz.

Ömer Çoban'ın kaleme aldığı Yalnızca Rabbine Yönel kitabı ise yine kapak tasarımı bakımından çekici nitelikte.. Kitap insanların yaşadıkları ya da yaşattıklarıyla nasıl olgunlaştıklarını anlatırken aynı zaman da bu yaşantılara kaynak gösterdiği sureler ile maneviyata doğru yol gösteriyor.
Hayat Yayınları,  “Aşkla Dokun Hayata” serisi kitapları ile okuyucularını aşkın ayrılıktan kavuşmaya, hüzünden coşkuya kadar tüm duygularını taşıyan bir yolculuğa çıkarıyor.
Hayat Yayınları’nın, Aşkın tüm renklerini kapsayan "Aşkla Dokun Hayata”  serisinin ilk dört kitabı "Bana Aşkımızı Anlat” – “Aşk-ı Rana" “Yalnızca Rabbine Yönel” ve "Gülsima Ağlama Ne Olursun" çıktı.
Serinin okumadığım diğer 2 kitabını da en kısa süre de göz atacağım.

Aşk, insanoğlunun kalbinde hala şarkılarını söylemeye devam ediyor.  Siz de Hayata Aşkla Dokunmaya Var mısınız?

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

8 yorum

 1. Kitaplar ilgi cekici gozukuyor bende okumak istiyorum. Iyi okumalar

  YanıtlaSil
 2. Kitapları ilk defa görüyorum
  okunacaklar listeme ekledim çünkü sevdiğim bir tarza benziyor
  teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. Kitap en güzel dost...:)

  YanıtlaSil
 4. Keyifli okumalar canım benim okunacaklar da sıraya girdiler:)

  YanıtlaSil
 5. keyifli okumalar canım kitapseverlerin okuma aşkı sayesin de kendime eskiden olduğu gibi zaman yaratmaya çalışır oldum:)))

  YanıtlaSil
 6. Bende ayni serinin Bana Askimizi Anlat i okuyorum digerlerini de en kisa zamanda alavagim tavsiyenizle;-)

  YanıtlaSil
 7. Ay kitap okumayı o kadar çok ihmal ettim ki. Aslında bahane değil belki ama iş yoğunluğum buna bir sebep. Tabii kitap okumanın yerini tutmaz belki ama stresimi de blogumla ilgilenerek atıyorum.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben