Crocs’tan Haziran Sürprizleri

Perşembe, Haziran 04, 2015


Beklenen yaz sonunda geldi, beraberinde de birbirinden güzel sürprizler getirdi! Crocs’ta bu Haziran herkese uygun bir kampanya var. 04-28 Haziran tarihleri arasında tüm Crocs mağazalarında; Karne Şenliği, Babalar Günü ve İstanbul Shopping Fest kapsamında onlarca ürün, cazip fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor.
Karne Şenliği;
Crocs’tan çocuklara harika bir karne hediyesi! Seçili çocuk ürünlerinde tek fiyat 129 TL. Çocuğunuza karne hediye olarak ne alacağınıza henüz karar vermediyseniz, Spider Man’dan Mickey Mouse’a onlarca seçenek Crocs mağazalarında sizleri bekliyor.

Yaz tatili geliyor! Sevimli tasarımı ve konforlu yapısıyla, Crocs Retro Mary Jane Girls, minik prensesiniz için harika bir karne hediyesi!

Crocs Classic Spiderman Clog ile minik oğlunuz bu yaz, bir maceradan diğerine atlamaya hazır. Model, üzerindeki örümcek ağı deseni ile oğlunuza kendisini adeta bir süper kahraman gibi hissettiriyor
.

Babalar Günü’ne Özel;
Crocs’ta seçili erkek ürünlerinde sunulan indirimli fiyatlarla babanıza Babalar Günü’nde “rahatlık” hediye etmeye ne dersiniz?

Crocs Off Road, kişiselleştirilebilir ayar için çıkarılabilen turbo topuk bandı, geliştirilmiş yer tutuş sağlayan kauçuk dış tabanı ve parmak ucunu koruyucu sportif tasarım ile macera tutkunu babaların favorisi! Peki ya sizin?

Istanbul Shopping Fest’e Özel;
Modayı yakından takip eden şık hanımlar için seçili kadın ürünlerinde cazip indirimler Crocs mağazalarında sizleri bekliyor.
Parlak renkleri, hafif ve havadar özellikleriyle Crocs Beach Line Boat Shoe Women, sizi stil sahibi bir görünüme kavuştururken gün boyu konforla yürümenizi de sağlıyor.


Haziran ayına özel birbirinden cazip kampanyalardan faydalanmak için size en yakın Crocs mağazasına gitmeniz veya www.TakaTuka.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.  Acele edin, bu yaz kendinizi ve sevdiklerinizi hediyesiz bırakmayın.

*Basın Bültenidir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

0 yorum

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben