Barielle Love Your Nails Asetonsuz Oje Temizleme Pedi - Lilakutu

Cumartesi, Kasım 28, 2015

Merhabalar,

Bugün, İstanbul' un kasvetli ve yağmurlu havasına renk veren Lilakutu' dan gelen şirin gönderi oldu. Daha önce Lilakutu' yu çoğunuz sevilen keşif kutuları ile az çok tanıdınız, değil mi? Gerçi uzun zamandır olmayan keşif kutularını özlediğimi söylemeliyim. Acaba geleneklerine bağlı kalarak yenilediği satış sitesi ardından, yine güzel keşif kutuları gelir mi dersiniz? ( 2 Aralık!!! )


El, ayak ve tırnak bakım ürünleri bakımından geniş yelpazeye sahip olan Barielle, ürün içeriklerinde zararlı kimyasallar bulundurmamakta.


Barielle Love Your Nails 'asetonsuz oje temzleme pedi' nin vaadlerine bakalım;

Ojelerinizi temizlerken tırnak ve tırnak etlerinizi besler. Tırnak ve tırnak etlerinizi kurutmazi tırnak yatağını nemlendirir. 1 kutuda limon kokulu 25 ped bulunmaktadır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Nasıl kullanılır?

Kutudan çıkan pedi 5 saniye tırnağınızın üzerinde bekletip daha sonra aşağı doğru çekiniz. Temizlenene kadar devam ediniiz. Tek ped çok etkili olup, açık renk ojelerde 10 parmağı temizler. Koyu renk ojelerde ise 10 parmağınızı temizlemek için iki ped kullanınız.

Ürünü açık renk oje ile deneyip başarılı olduğunu söyleyebilirim. Koyu renk ojeye dair fikir sahibi olduğum an yazının bu kısmını güncelleyeceğim.

Sevgili Lilakutu ekibine beni Barielle ürünleri ile tanıştırdıkları için teşekkür ederim. Ayrıca iyi ki doğdun Lilakutu! :) Eğer sende Lilakutu' nun avantajlı dünyasına katılmak istersen buradan ücretsiz şekilde üye olabilirsin!

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Güzel günler dilerim.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

3 yorum

  1. Lila kutu süprizlerle dolu :) ancak bu pedlerden ben pek memnun kalamadım..

    YanıtlaSil
  2. Değişik bir ürünmüş denemek lazım...

    YanıtlaSil
  3. seyahatlerde cok işe yarıyor =)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben