Gratis 300. Mağaza İndirimi Alışverişi

Cumartesi, Kasım 21, 2015

Merhabalar,


Gratis, indirim zamanı alışveriş yapmaktan memnun kaldığım en iyi mağazalardan biri. Bir çoğu gibi önce fiyatı bindirip, sonra indirim yapmadığı için gerçekten %40+%10 indirimle bir alışveriş yapabildiğimi düşünüyorum.

Yılbaşına hatta doğum günüme (Şubat) kadar renkli kozmetik ürünü almayı düşünmüyorum. Kendi koyduğum yasağı bozmadan gerçek bir ihtiyaç/depo alışverişi yapmış bulunmaktayım =)

Orkid: Genelde gecesini beğendiğim bu ürünü tercih ettim. Son 2 sini aldım. Başka markalara ait ürünlerde talan edilmişti, bulabilene aşk olsun =) Ürün fiyatı: 7 TL

Benri Pamuklar: Daha çok niye almamışım diye düşünüyorum, küçüğün 1 tanesi ancak 10 gün kadar yettiğini düşünürsem bugün geçerken 3-5 tane daha almakta fayda var =) Disk olan 0.81 TL, kare olan 2.10 TL

Listerine: Eşimin en beğendiği ağız bakım suyu bu marka. Küçükler 6 TL, büyük 10 TL civarında.

Wilkinson: İlk defa alıyorum, bakalım diğer markalardan bir farkı var mı.. 

Elidor Şampuan: Daha önce yazısını da yazmıştım. Hem eşim, hem de önerdiğim çevrem bu seriden çok memnun. İndirimde görünce tekrar alındı. Sanırsam 7 TL'di.

Elseve Maske/ Krem: Sevgili Onor' un sayesinde tanıştığım bu üründen çok memnunum. Birincisi neredeyse bitmek üzere olunca 2. hemen yedeklendi. Maske ise meraktan alındı.

Sesu Ağda: Yedeklemek amaçlı alındı. Bu tip kartuşların fiyatları bence piyasaya göre pahalı gibi geldi. İndirimli mi değil mi pek anlayamadım o nedenle :D 3 TL civarı bir fiyata aldım.

Splat macunlar: Blackwood'u ilk defa deneyeceğim. Genel olarak Splat ürünlerinden memnunum. Chili 13.50, Blackwood 15 TL civarındaydı.

Hask Maskeler: Tamamen meraktan aldığım bir ürün. HASK' ı daha önce denememiştim. 4.25 TL'di.

Genel olarak ihtiyaç alışverişim bu şekildeydi.

Siz neler aldınız?

Instagram: ilkecevikofficial
Twitter kozmetikyorumla
PR&iletişim : melishhe@gmail.com

Sevgiler !

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir :)

4 yorum

 1. Sosyal medyada okuduğum kadarı ile indirim çok çekişmeli geçmiş :) saatlerce kuyruk bekleyenler tartışanlar dahi olmuş. Siz şanslıymışsınız, aldıklarınızı güle güle kullanın
  sevgiler
  Şafak
  www.safagindunyasi.com
  www.bloggerlarpaylasyor.com

  YanıtlaSil
 2. Güzel bir alışveriş olmuş, güle güle kullanın...

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan hepsini canım:) Sesu nun bu sir ağdasından memnun musun?

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için kıymetli fakat lütfen link içeren yorumlar bırakmayınız. Bu tip içerikler yayınlanmayacaktır.

İzleyiciler

Facebook'da Ben